Skocz do zawartości
piwilga21

Huawei Ascend mate 7 - etui.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Właśnie zamówiłem sobie mate 7 i teraz stoję przed wyborem jakie etui wybrać. Dlatego zwracam się z prośbą o podpowiedź i opinie użytkowników. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Zamiana "akcent" na "ascend". ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GodAs

Ja tam nie wyobrażam sobie noszenia tak drogiego telefonu bez etui które choć w jakimś stopniu zabezpiecza urządzenie w razie upadku czy stuknięcia.

A żeby cokolwiek zabezpieczało to musi posiadać w miarę grube i miękkie-amortyzujące ścianki.

Czyli skórzane lub skóropodobne etui uważam za konieczność. 

Ja mam to:

http://www.banggood.com/Flip-PU-Leather-Wallet-Protective-Case-Cover-For-Huawei-Mate-7-p-968349.html

Wygląda lepiej niż na zdjęciu, ludzie myślą że to jakiś ekskluzywny notes. Koszt z wysyłką raptem 23 zł.

Pierwszy raz na tym forum wklejam link, więc jeśli coś zrobiłem nie tak to proszę admina o wybaczenie i poprawienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez posiadam etui jak wezykowski ale noszę jednak w tym co na fotkach czyli zwykły plastiki lekko matowy

68e562f891d6edaa6ef9471f1afcfadd.jpgdfe4d94ac0fc1002967846cfabc40c63.jpg

nastukane z hułałej ascend mate 7

Grafikę i filmy umieszczamy w spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobopx

Ja mam taki pokrowiec jak @@wezykowski tyle, że zamiast napisów z tyłu jest jeden duży napis "Mate7". 65 zł z wysyłką, kupiłem, ale nie używam bo za duży. I tylna ścianka trochę odstaje. Przejrzałem wszystkie pokrowce na all i chyba nie ma takiego, w którym telefon wyglądałby co najmniej tak samo dobrze jak bez pokrowca. 

@@materostic weż fotki w spoiler zanim admin to zrobi :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaricz

jak można tak zeszpecić sobie fon takim etui? współczuje,(grube nie estetyczne) można przecierz przykleić np: jakąś folie na tył i szkło na przód i do przodu.

Całe piękno i wygląd znika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

Ejże, z tym "pięknem" to bym nie przesadzał. Widywałem ładniejsze telefony i to często. Ale do rzeczy: takie zamykane etui kupowałem ostatnio do każdego nowego telefonu. Czyli 4 w ciągu ostatnich trzech lat. I nigdy nie używałem dłużej niż tydzień. Potem szło do szuflady. Dlaczego? Otóż najpierw zabijamy się, żeby kupić jak najszybszy, najładniejszy telefon, a potem ograniczamy jego funkcjonalność takim etui. Po co mi szybki telefon, skoro i tak muszę go najpierw otworzyć? Praktycznie nigdy nie jest gotowy do natychmiastowego działania.

Chcemy żeby był cienki, najlepiej 3 mm :DD , a potem okładamy go kołderką :facepalm:

Jedyne (moim zdaniem) rozsądne rozwiązanie, to etui tego typu.

Edytowane przez awygo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noman1

Silikonowe etui, cienkie, miękkie.... tanie:

http://allegro.pl/etui-ultra-slim-huawei-ascend-mate-7-na-tyl-zel-i5641477374.html

do tego szkło:

http://allegro.pl/szklo-hartowane-9h-ekran-lcd-huawei-ascend-mate-7-i5587330268.html

za mniej niź 20 zł (z przesyłką) mamy fajny zestaw, jak się zniszczy kupujemy drugi ;)

Edytowane przez noman1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak bym nie liczyl to mniej jak 20zl nie wyjdzie a o jakosci tego szkla nie bede sie wypowiadal, ale to zawsze jakies rozwiazanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noman1

To może weż kalkulator, bo 4,99+7,99+6 = 18,98zł

Testowałeś to szkło ??

Na YT są filny tego sprzedawcy:

Nie cytujemy w całości posta poprzedzającego. Grafikę i filmy umieszczamy w spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GodAs

Nie liczyłbym na jakikolwiek pożytek z takiego zestawu. 

Bezmarkowa folia nazywana "szkłem" jedynie co to sprawi problemy w obsłudze i wyglądzie wyświetlacza, natomiast kondon dodaje problemów z grzaniem się telefonu i również z obsługą bo jest nieprzyjemny w dotyku, w dodatku wygląda strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi