Skocz do zawartości
piwilga21

Huawei Ascend mate 7 - etui.

Rekomendowane odpowiedzi

noman1

GodAs, zobaczyłes film, jaka folia ?? widać, że to szkło, w rzeczywistości to także szkło, nie wiem jak twarde, dbam o tel i takie mi wystarczy.

Silicon jest transparetny bez koloru, trzyma sie dobrze bo nie jest śliski, praktycznie nie pogrubua telefonu. Przy grach każdy pokrowiec będzie utrudniał chłodzenie. Nie gram więc nic się nie grzeje, za to ochrona dobra.

Mam ten zestaw i dla mnie za 20 zł jest relatywnie rewelacyjnie :)

Używanie potrfelowego etui to dle mnie nieporozumienie i zbytnia uciążliwość.

Edytowane przez noman1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GodAs

Ja tam nie mam zaufania do tak tanich bezmarkowych folii i szkieł. Widziałem ekrany zniszczone przez folię która miała chronić a przyniosła odwrotny skutek. Ale może trafisz dobrze.

Reszta to sprawa gustów które są jak widać niezbadane. 

Mam nadzieję że dobrze wybierzesz, duża racja w tym że kombinujesz tanio, jak coś nie wyjdzie to można wyrzucić i mając już większe doświadczenie szukać czegoś innego.

Edytowane przez GodAs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może weż kalkulator, bo 4,99+7,99+6 = 18,98zł

Testowałeś to szkło ??

Na YT są filny tego sprzedawcy:

dobra, dobra nie cwaniakuj    :DDD   nie dopatrzylem ze to od tego samego sprzedawcy i dwa razy przesylke policzylem, moj blad a etui mam cos w podobie od takie zwykle ale jest ok . na szklo tanie raz pozalowalem i wiecej tego nie zrobie

Edytowane przez AALEKSANDRA
    Edycja cytatu zajmującego zbyt dużo miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noman1

Nieraz kupowałem na ali, różne szkła, Nillkin-a, Imak-a i jakies noname i nie widziałem róznicy między nimi w codziennym użytkowaniu, oczywiście testów zderzeniowych nie robiłem.

Teraz, nie chcąc czekać kupiłem na alle a i z Chin także idą ;) kupione dwa za $4,9 i $1,9 :)

Edytowane przez noman1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiscie zawsze kupuje nillkina folie, szklo i etui nigdy sie nie zawiodlem jakosc cena jak dla mnie najlepsza. Teraz dostalem gratis silikon to korzystam, podoba mi sie to aluminium ze skora z tylu na allegr.o ale z nim telefon w kieszeni chyba zdejmie mi portki z tylka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GodAs

Jakie aluminium ze skórą ? Podasz linka ? Zaciekawiło mnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez bym cos zamowil z ali ale nie mam jak zaplacic tam szkoda ze nie akceptuja paypal, a na ebayu przejrzalem jest tego troche ale nic ciekawego

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GodAs

Można spróbować znaleźć bezpośrednio w jakimś chińskim sklepie, skoro jest na ali to gdzieś indziej w Chinach też musi być, większość akceptuje PayPal.

Ja do takich sytuacji założyłem wirtualną kartę płatniczą prepaid w BZWBK, można to zrobić w kilka minut. Danych mojej głównej karty płatniczej też nie odważyłbym się w necie nigdzie podać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi