Skocz do zawartości
piwilga21

Huawei Ascend mate 7 - etui.

Rekomendowane odpowiedzi

awygo

Kupiłem tego Nillkina, i powiem, że jest świetny. Zamykane gniazdo słuchawek i USB. Bardzo dobrze dopasowane.

Idzie do mnie takie

@@noman1, wygląda bardzo ładnie. Opisz jak dojedzie.

Edytowane przez awygo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Samoth

Prezentuje się zacnie, też poproszę o wrażenia  :)

Ja szukam jakiejś eleganckiej, cienkiej i dopasowanej wsuwki - coś jak u tego sprzedawcy - http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=9084675Kupowałem u niego już kilka wsuwek do różnych telefonów i są świetnej jakości, niestety nie ma do Mate7. Widział ktoś coś podobnego? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GodAs

Spróbuj może szukać po rozmiarach a nie po modelu telefonu. Możesz też wysłać zapytanie do tego sprzedawcy podając wymiary smartfona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Samoth

Tu nawet nie chodzi o rozmiar, co o jakość wykonania. Do jednego telefonu używam już prawie 2 lata i ciągle nieźle to wygląda. Prawdziwa skóra, idealnie dopasowana do tel., a do tego nie widać szwów (są szyte "do wewnątrz", nie na zewnątrz jak w większości wsuwek).

Tego sprzedawcę pytałem już o Mate 7 - oni to robią sami i niestety - nie mają tak dużej formy, żeby wyciąć do Huawei.

Na ali znalazłem taki wynalazek - http://www.aliexpress.com/item/2015-Fashion-For-Huawei-Ascend-Mate-7-Leather-phone-bags-cases-13-colors-Pouch-Case-Bag/32333405927.html?spm=2114.01020208.3.220.EMKypu&ws_ab_test=201526_4,201527_2_71_15_72_16_73_13_74_14_75,201409_1, ale raczej nie sądzę, żeby to był prawdziwy leather, a dwa, już po zdjęciach widać, że ta wsuwka nawet nie umywa się do podanej przeze mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wlasnie teraz otrzymalem przezroczyste etui imak case i telefon wyglada w nim mega kozacko koszt tego cuda z przesylka 8zl na allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Samoth

A na ekran szyba/folia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Folia 3mk, w szklo nie inwestuje bo do tanich nie jestem przekonany a na te drozsze szkoda mi kasy ;) folia daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w 5.1.1 oryginalne etui dziala? Funkcja aktywnej klapki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    Idzie do mnie takie, bardzo podobne, tylko cena inna :Phttp://www.aliexpres...2272550255.html
    Dostałeś numer trackingowy? Możesz śledzic przesyłkę? Bo ta cena jest... za niska, moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem to etui Nillkina w kolorze czarnym http://www.nillkin-case.com/index.php?route=product/product&product_id=2227 . Nie zakrywa przycisków, solidnie przylega do telefonu, a  tył etui jest chropowaty, co potęguje pewność chwytu. Poza tym sama obudowa bardzo estetycznie wygląda i ładnie pasuje do czarnego telefonu. Wobec faktu, że ten Nillkin nie zakrywa całego telefonu (góra i dół telefonu są chronione jedynie na rogach) mam wątpliwości co skuteczności ochrony przed upadkami i innymi tego typu zdarzeniami. Jest to jednak pewien kompromis pomiędzy wyglądem, a bezpieczeństwem. Sam Mate 7 wygląda ładnie, stąd też nie wyobrażam sobie go nosić w gumowym kondomie czy obudowie z klapką, która dodatkowo będzie utrudniać posługiwanie się i tak już małoporęcznym telefonem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi