Skocz do zawartości
piwilga21

Huawei Ascend mate 7 - etui.

Rekomendowane odpowiedzi

@@mobopx Pękła bez powodu? czy po prostu spadła? 

Teraz etui kurcze podoba mi się jednak najbardziej ta  http://allegro.pl/etui-alu-bumper-huawei-ascend-mate-7-i5862277325.html

Mam podobne http://allegro.pl/show_item.php?item=5787241906 i jestem bardzo zadowolony, ogólnie od tego co Ty dałeś różni się detalami.

Przecież te etui  pogrubiają telefon,są dosyć słabej jakości no i telefon wygląda w nim dosyć tandetnie. Wiem, bo miałem takie i kilka dni temu wyrzuciłem do kosza. Wszystkie te etui robione są z bardzo podobnego "aluminium" o dziwnej strukturze , są jakieś takie liche, odpustowe. Piszę dziwnej, ponieważ zarówno na samsungi jak i na iphone wszelkiego rodzaju bumpery wyglądają o niebo lepiej.

Ja bym chętnie zakupił coś od Spigen'a ,a przynajmniej etui tej jakośći. Póki co, jedynie Nillkin ewentualnie Luphie oferuje lepszą jakość etui.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@MichasKrk w tym że etui pogrubia telefon nie widzę żadnej nowości bo jakiego byś nie wybrał to i tak będzie pogrubiał mniej lub bardziej...Miałem oryginalnego bumpera np. do Nexusa 4 i wyglądał bardziej tandetnie od tego. Miałem Nillkin'a i po kilku dniach wylądował w koszu bo pękł i to nawet nie zaliczając upadku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niby tak, wszystkie pogrubiają ale chyba lepiej jak mniej niż bardziej. Koleżanka  z pracy, dostała  telefon LG z takim etui i się podśmiechujemy z niej z kumplami, że ma fajną cegiełkę (a bez etui telefon wygląda na prawdę fajnie i przede wszystkim jest cienki), no ale, że etui wraz z telefonem dostała od męża, więc na razie nie zmienia (etui nie męża :)  ). Z resztą jej też się to nie podoba, ale że nosi zazwyczaj telefon w torebce to mówi, że jest do przeżycia.

Z tym nillkinem, to co takiego robiłeś że pękł ?? Miałem go wcześniej na mate 7 czarne, teraz mam białe (trochę przyfarbowało od kieszeni w spodniach), zamówiłem też czerwone.  Kupiłem też na ip6 dziewczynie w złotym kolorze i uważam, że za ta pieniądze to świetne etui, a nawet gdyby kosztowałby dwa razy więcej, dalej uważałbym, że warto. Musiałeś mieć chyba pecha, że pękło...ale z drugiej strony to chyba lepiej że pękło etui, niż żeby telefon szlag trafił.

Edytowane przez MichasKrk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CavieZ

Każe etui pogrubia czy to wizualnie czy w dotyku. Natomiast warto mieć.. Ja np muszę mieć bo czuje że jak przyjdą upały to może mi spaść z ręki bo tył jest metalowy a mi się ręce potrafia pocić :P.. Np dziś byłem na poczcie a tam gorąco i troszke jż czułem, że może być problem z trzymaniem fona.. Na okres letni będę go zakładał .. i chcę kupić jakiś zgrabny i ciężko się zdecydować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mając telefon w etui do którego podane były wcześniej linki, 3 razy telefon wyślizgnął mi się z rąk ! Na szczęście trzymałem go nad biurkiem w pracy, tak więc nic poważnego się nie stało. Jednak przy kolejny wyślizgnięciu, wkurzyłem się, ściągnąłem etui, połamałem ramkę i wyrzuciłem do kosza :wallbash:   . Jak chcesz, to podam Ci na priv gościa z ebay u którego kupowałem już kilka razy etui oraz szkło nillkina i zawsze wszystko było ok. Chodź na chwilę obecną na allegro ceny są porównywalne no i wysyłka trwa zdecydowanie szybciej. Nadal obstaje przy etui nillkin'a i jest ono moim faworytem. Jeśli nie miałeś z nim wcześniej do czynienia, to na prawdę polecam, bo warto za te pieniądze, tym bardziej, że jeśli Ci się bardzo nie spieszy, możesz je mieć za 6 dolców

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaricz

Wiecie co powiem tak: kupiłem to:

http://allegro.pl/etui-aluminium-bumper-huawei-mate-7-szklo-v2zd-i5755761222.html

Nie wiem kto to czyta ale stanowczo nie polecam tego towaru. Całość luźno leży wewnątrz tj. telefon normalnie boję się że tel wypadnie z obudowy tak sie kolebie ale cena mnie skusiła,Oczywiście już tego taniego badziewie nie zakładam. Z drugiej strony jak nie macie zamiaru sprzedawać tel. to poco etui? bez niego wygląda extra. Niech się zniszczy w naszych rękach. ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobopx

@@jaricz dobre prawisz :P mój już ma wgiętą obudowę, więc pewnie się z nim zestarzeje :D 2 case'y leżą i się kurzą. Po za tym na allegro nie ma zbytnio wyboru, konkrety jak są to na alliexpres i ebay'u. Ja oczywiście kupiłem jakiś shit na allegro, w którym plecki nie dolegają. Mądry Polak po szkodzie   :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi