Skocz do zawartości
clspatryk

Tylna klapka HTC Sensation - wymiana

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Otóż dwa dni temu mój Sensation spadł na beton i górna prawa część obudowy porysowała się nad czym strasznie ubolewam.

I moje pytanie brzmi następująco:

Czy istnieje wogóle możliwość wymiany tej klapki? (chodzi mi bardziej o jej dostępność, na Allegro narazie niestety nie ma)

Czy w autoryzowanym serwisie dostałbym tą cześć?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Wysłano z HTC Sensation Z710e z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Hm, jak rozumiem chcesz, żeby ktoś zadzwonił do serwisu HTC i zapytał o to, po czym dał Ci znać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    okonio

Także mam problem z tylną klapką.

Pod obiektywem jest takie małe wybrzuszenie, a obok niego mały o średnicy 1mm odprysk w obudowie.

Czy HTC po ukazaniu zdjęć dosyła klapki?

Warto się w to bawić czy tylko zostaję odesłanie całego telefonu do producenta albo sprzedawcy?

Telefon posiadam od soboty i właśnie się zastanawiam co z tym fantem zrobić, bo na niezgodność towaru z umową niezbyt chcę mi się oddawać bo bym musiał wysyłać (telefon z okazji przedłużenia umowy przez net), a to pewnie min. 2 tygodnie, a nie jestem na tyle wrażliwy aby takie coś bardzo mi przeszkadzało.

E: Jak wrócę z roboty to pokaże zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie zadałem do ludzi którzy być może mieli z tym styczność, i może wiedzą coś na ten temat z autopsji, znają jakiś sklep z akcesoriami lub coś w ten deseń.

A zatelefonuję bądź też napiszę maila do serwisu sam, ale dzięki za troskę : P

(zakładam, że w serwisie takową cześć będą mieli w bardzo "przystępnej" cenie, więc poszukuję innej drogi do nabycia tej klapki)

Tapnięte z HTC Sensation

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skontaktowałem się z serwisem HTC a ten w odpowiedzi podesłał mi link do brytyjskiego sklepu:

HTC HTC Accessory store: Pocket PC Power Adaptors + Batteries: HTC Sensation Battery Cover BR S560 (Carbon Grey): Description

Dla wszystkich zainteresowanych. Cena za pokrywę baterii razem z przesyłką to około 50 funtów, w przeliczeniu na złotówki to blisko 240 zł - trochę drogo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co za lole... czyli wniosek taki, że w Polsce cześci tylnej oficjalnie się nie kupi. Dziwne skoro mają polską stronę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapytałem się również o możliwość zakupu z Polsce, który będzie możliwy ale Pan z HTC niestety nie jest w stanie podać dokładnego terminu w którym produkt będzie dostępny na naszej rodzimej ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam mały problem z klapką, chociaż nie wiem czy mogę to nazwać problemem. Telefon kupiłem parę dni temu fabrycznie nowy i może niecałą godzinę po wyjęciu z pudełka zauważyłem właśnie jak to ktoś pisał, małe wybrzuszenie pod obiektywem i takie jakieś odciśnięte paski od pudełka, też w okolicy obiektywu ( widoczne tylko pod odpowiednim kontem) . W pierwszej chwili pomyślałem sobie, że może coś z baterią nie tak, bo to wybrzuszenie jest w tym miejscu gdzie krawędź baterii pod klapką, ale przecież to raczej mało prawdopodobne, a na dodatek bateria się spisuje ok. W rzeczywistości prawie wcale tego nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    okonio

Ja właśnie wysłałem maila do HTC w sprawie tylnej obudowy, niestety nie tylko mam małe wybrzuszenie ale także nie domyka się obudowa co zauważyłem dzisiaj.

W sobotę po rozpakowaniu zauważyłem, że po prawej stronie krawędź telefonu jest ostra ale nie przejąłem się tym, aż do teraz, po prostu wystaję mi ta górna część.

Zobaczymy co odpiszą, mam nadzieje, że prześlą mi nową;)

http://img600.imageshack.us/img600/7457/problemobudowaopis.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi