Skocz do zawartości
clspatryk

Tylna klapka HTC Sensation - wymiana

Rekomendowane odpowiedzi

adtech84
    Ja właśnie wysłałem maila do HTC w sprawie tylnej obudowy, niestety nie tylko mam małe wybrzuszenie ale także nie domyka się obudowa co zauważyłem dzisiaj.

W sobotę po rozpakowaniu zauważyłem, że po prawej stronie krawędź telefonu jest ostra ale nie przejąłem się tym, aż do teraz, po prostu wystaję mi ta górna część.

Zobaczymy co odpiszą, mam nadzieje, że prześlą mi nową;)

http://img600.imageshack.us/img600/7457/problemobudowaopis.jpg

Oddaj na niezgodność towaru tam gdzie kupiłeś i zażądaj wymiany na nowy albo usunięcia usterki. Jak nie da rady to ślij na gwarancję, choć tu Ci mogą wmówić że to uszkodzenie mechaniczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    okonio

Tylko, że ja kupowałem telefon przez neta i nie uśmiecha mi się wysyłanie telefonu więc najpierw wykorzystam wszystkie opcje bez pozbywania się urządzenia ;)

HTC odpisało po 15 minutach żeby przesłać numer IMEI w celu rozpoczęcia procedury reklamacyjnej oraz adres pocztowy w celu korespondencji.

Więc jestem dobrej myśli;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek
    Ja właśnie wysłałem maila do HTC w sprawie tylnej obudowy, niestety nie tylko mam małe wybrzuszenie ale także nie domyka się obudowa co zauważyłem dzisiaj.

W sobotę po rozpakowaniu zauważyłem, że po prawej stronie krawędź telefonu jest ostra ale nie przejąłem się tym, aż do teraz, po prostu wystaję mi ta górna część.

Zobaczymy co odpiszą, mam nadzieje, że prześlą mi nową;)

http://img600.imageshack.us/img600/7457/problemobudowaopis.jpg

Ja mam też to "wybrzuszenie" i nie uważam tego za jakąś specjalną wadę, bo widać je tylko pod światło. Inne opisane przez Ciebie "niespasowania" obudowy na szczęście nie występują w moim egzemplarzu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    okonio

Wczoraj o 20.15 napisałem maila do HTC, dzisiaj kilka minut po 18 zadzwonił do mnie Pan Mateusz z HTC, że została mi przyznana tylna klapka w ramach reklamacji i zostanie wkrótce wysłana do mnie:)

Także jestem pod wrażeniem szybkości działania polskiego oddziału no i oczywiście pozytywnej decyzji.

Duuuuży plus dla HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Heh, normalnie nie do wiary :)

Myślę, że HTC Polska dostało takie wytyczne z Centrali, bo są świadomi, że w świat poszły serie wybrakowanych tylnych dekli. Zepsuć jakąś partię sprzętu zdarza się każdemu, ale o klasie firmy świadczy sposób załatwiania reklamacji, no i HTC ma u mnie dużego plusa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie występują identyczne te same 2 problemy z tą klapką u dołu i z tym wybrzuszeniem lecz są one mniej widoczne niż na twoim zdjęciu. Również wysyłam E-mail do htc. Zobaczymy czy odpiszą

E-mail wysłany godzinę temu jak na razie brak odpowiedzi

Jest odpowiedź, że się skontaktują. Czekam

Edytowane przez kamcio7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

hm hm ja też mam pozytywne odczucia jeśli chodzi o serwis htc, miałem wypadek z desire, rozbił mi się wyświetlacz,a miałem amoleda, który został wycofany I zastąpiony przez lcd, htc wymieniło mi cały telefon na nowy ponieważ nie mieli na stanie amoledów

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do tej pory brak kontaktu. Albo ja mam pecha, albo Wy mieliście szczęście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, dałem im link do całej galerii zdjęć (chyba z 10). Kontaktu nadal brak. Chyba będę musiał do nich przedzwonić i wszystko wytłumaczyć. Nie dość, że mam problem z klapką to kilka dni temu zauważyłem na czarnym tle, że mam wypalone piksele na ekranie i po dłuższych oględzinach stwierdziłem, że jest ich aż 11... Jak zawsze chwaliłem sobie HTC to teraz naprawdę się na nich zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi