Skocz do zawartości
clspatryk

Tylna klapka HTC Sensation - wymiana

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem, czemu tylko ja mam takiego jakiegoś dziwnego pecha. 11 sierpnia wyłożyłem im wszystko jak na tacy, dałem całą galerię zdjęć, opisałem szczegółowo problem itp, a mimo tego do tej pory brak kontaktu mimo, że był e-mail, że się skontaktują :D. Ale i tak się cieszę, że oddałem ten telefon do Play na gwarancje, bo tak czy siak trafi on do htc. Serwisantka mówiła, że najpóźniej na początku września będzie wiadomo co z nim. Aż tak bardzo mi się nie śpieszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    okonio
    Wczoraj o 20.15 napisałem maila do HTC, dzisiaj kilka minut po 18 zadzwonił do mnie Pan Mateusz z HTC, że została mi przyznana tylna klapka w ramach reklamacji i zostanie wkrótce wysłana do mnie:)

Także jestem pod wrażeniem szybkości działania polskiego oddziału no i oczywiście pozytywnej decyzji.

Duuuuży plus dla HTC.

Po dwunastu dniach od przyznania mi klapki doszła do mnie, była nadana w Wielkiej Brytanii więc stosunkowo szybko doszła. Była w zwykłej folii już otwartej, żadnego info, tylko klapka,.

Ogólnie cały czas mam tą szczelinę u dołu po prawej stronie ale jest ona mniejsza, wybrzuszenie pod obiektywem nie występuję, są zdecydowanie lepsze przyciski głośności jak i odblokowania.

Teraz w sumie zauważyłem, że w starej w tej dolnej czarnej części u doły miałem tak jakby wytarte.

Teraz ekran tylko leciutko wystaję na dole po prawej stronie, w tamtej starej wystawał po całej prawej stronie.

Więc mimo iż nowa klapka nie wyeliminowała całkowicie problem to jest zdecydowanie lepiej i jestem zadowolony. Problem z niespasowaniem teraz raczej leży po stronie telefonu ale wcześniej mi to praktycznie nie przeszkadzało, a teraz to już w ogóle. Nie wiem czy takiej coś podlegało by gwarancji, a nie mam zamiaru wysyłać telefonu z taką bzdurą.

Tak jak wczoraj sobie porównywałem to ta nowa jest taka jakby gładsza, a ta stara taka powyginana, wytarta i ma mnóstwo jakiś mikrouszkodzeń.

Tak więc jestem zadowolony, mam teraz przynajmniej darmowy pokrowiec w postaci obudowy;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeśli ktoś potrzebuje tylna klapkę to można ją kupić tu HTC Sensation - Tylny panel

Wszystko pięknie ale produktu nie ma w magazynie. Grrr :/

Tak poza tym to bardzo zaskoczyła i pozytywnie zdziwiła mnie cena - 149 złotych, w sumie nie tak drogo. Czekam, aż produkt będzie możliwy do zakupienia.

Tapnięte z HTC Sensation

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wszystko pięknie ale produktu nie ma w magazynie. Grrr :/

Tak poza tym to bardzo zaskoczyła i pozytywnie zdziwiła mnie cena - 149 złotych, w sumie nie tak drogo. Czekam, aż produkt będzie możliwy do zakupienia.

Tapnięte z HTC Sensation

Mam dostepne te klapki w cenie 149 + przesylka piszcze na priv, oczywiscie oryginalne

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj otrzymałem swoją klapkę, po reklamowaniu w HTC. Nowa klapka pasuje teraz tak jak powinna. :) Nic się nie rusza wszystko spasowane. Zauważyłem też zmiany po wewnętrznej stronie. Oraz chyba jest to jakaś nowa seria klapek G58B, poprzednia jest G58A.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

G58 A - czyli pierwsza nie spasowana miała datę 11.05.2011

G58 B - ma datę 28.05.2011

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli wadliwa seria trafiła im się w środku produkcji, bo moja nie ma tych wad a jest wcześniejsza. No to wiemy coś więcej ;) Dzieki kefflar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Asag

U mnie też pojawił się problem z klapką. Mianowicie kiedy dotykam ekranu w dolnym prawym rogu ekran zapada się lekko w dół w tym miejscu. Na dodatek przyciski boczne do zmiany głośności tak jakby wyrobiły się, zrobiły się "luźne" i przy wciskaniu "dzwonią". Problem w tym że żadne zdjęcia nie pokażą tych wad. Myślicie że jest szansa na wymianę klapki bez odsylania telefonu? Takie wady w ogóle kwalifikują obudowę do wymiany? Kupiłem go nowego parę dni temu w sklepie/komisie i nie chce go odsyłać (podbita gwarancja i dowód zakupu jest).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj zrobić jednak jakies fotki. I opisz dokladnie co jest z klapka. Powinno dać rade. HTC ma naprawde dobry serwis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi