Skocz do zawartości
clspatryk

Tylna klapka HTC Sensation - wymiana

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem specjalistą od HTC - ale porównując swoje obie klapki doszedłem do wniosku(może mylnego), że są przynajmniej dwie serie. Pierwsza G58 A - która u mnie byłą wadliwa, oraz G58 B - którą otrzymałem po zgłoszeniu problemu do HTC. Dodatkowo te dwie klapki różnią się od siebie ilością pól kontaktowych. Chodzi mi o te srebrne pola, G58 A miała ich bodajże 3(nie mogę sprawdzić ponieważ jestem obecnie na urlopie), natomiast G58 B ma to pole tylko jedno w miejscu stykania się z klapką srebrnego pina(jak zwał tak zwał), który widoczny jest po otworzeniu telefonu i umiejscowiony po lewej stronie baterii.

Pozdrawiam

Weź mi napisz, co Ty tam do nich wysłałeś, bo ja e-mailuje od rana i ni chu chu, nie mogę ich złamać. W ostatnim e-mailu dostałem wiadomość, iż jest to wina konstrukcyjna i że jak mi się nie podoba, to mam kupić sobie nową...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem nie spasowaną klapkę w dolnym prawym rogu. Przyciskając ekran w miejscu lupki ewidentnie zagłębiał się w obudowie. Napisałem do HTC, iż nie podoba mi się taka jakość spasowania obudowy do ekranu i obawiam się iż przez szparę, którą ewidentnie widać obawiam się iż może dostawać się kurz. Oczywiście wszystko poparłem odpowiednim zdjęciem z opisem. Po kilku dniach została przyznana mi nowa klapka. Czekałem na nią ok 12 dni.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w walkach z HTC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłbyś podesłać mi te zdjęcie ?

Ja już raczej zakończyłem sprawę z HTC. Zainteresowanym mogę wysłać rozmowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Witam. Wczoraj w nocy zostałem zaatakowany przez grupę wyrostków podczas oddawania uryny na elewację budynku. 3 młodych mężczyzn pewnie miało ochotę na mojego sensationa i portfel. Nie udało im sie odebrać żadnej rzeczy i 3 razy sie zastanowią przed następnym rozbojem czy warto. Telefon jednak na skutek szamotaniny kilka razy zaliczył upadek. Mało tego, sam go kopnalem by jeden że sprawców zamieszania nie zdążył go zabrać. Przez nadmiar emocji, sensation odmówił współpracy. Jednak nawiązując do tematu, oddałem go do jednego z wiodących serwisów we wrocławiu i jeśli nie uda im sie go przywrócić do życia to chętnie oddam klapke typu "B" jakiemuś potrzebujacemu w zamian za stara skrzypiaca, bym godnie mógł na części sprzedać zwłoki mojego sensationa jakiemuś zboczencowi. Dodam tylko, że w całym zajściu nie ucierpiała ona za wiele! Rysa/wgniecenie z góry po lewej stronie i rysa z tylu przy napisie htc. Dam zdjęcie jak wróci z reanimacji. Ale naprawdę dobrze (jak na to co przeszła) wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yusuf... Podniosa go. Tasma sie odpiela od naprezen.

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Mam nadzieję. Tylko ja też do niego zagladalem i nic niepokojącego nie zauważyłem. Tam raczej nic odpiac sie nie ma prawa bo wszystko przylega do siebie na styk. Ale serwisantem nie jestem więc mam nadzieję, że chłopaki coś zaczaruja. Wpadł mi jeszcze jeden pomysł. Ale jak sie uda to zaloze nowy wątek i opisze temat by nie spalić za wczasu. ;) Oferta z klapka chyba będzie musiała jeszcze trochę poczekać. Jednak jak ktoś chętny to pm wysłać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kup klapke 180 na allegro.. i autoryzowanyp serwis...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Na serwis z ta bym oddał, bo co ich obchodzi moja klapka? Tylko problem jest taki, że gwarancje i pudełko mi ukradli z samochodu chyba dzień po zakupie słuchawki. Ale na spokojnie. Dzisiaj bede wiedział chyba czy coś zrobili z moim sensationem. A to co sobie wymyslilem, nie wiem czy przejdzie ale co mi szkodzi sprawdzic. Jak da radę to będę bardzo szczęśliwy. Oczywiście opisze to na forum. Po raz kolejny desire ratuje mi życie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .andy

Odesłałem swojego Sensation do Regenersis w związku z tą nieszczęsną klapką i jak na razie mam same problemy - serwis zniszczył mi obudowę i baterię. Całą sprawę opisałem tutaj.

Na szczęście mam zdjęcia telefonu z przed wysyłki więc mogę walczyć z tym pseudo serwisem...

Jeżeli ktoś ma zamiar odsyłać słuchawkę to polecam zrobić dokładne zdjęcia telefonu + dodatkowo przed wysłaniem dać kurierowi do podpisania pisemko, że telefon nie ma uszkodzeń mechanicznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Andy, współczuję Ci bardzo. Mam nadzieję, że opiszesz dokładnie jak sobie z nimi poradziles. Życzę powodzenia i czekam na dobre wieści. Ten serwis to jakieś wybitne paprochy. Moja propozycja z klapka jest już nie aktualna. Telefon sam sie naprawił. Z tego serwisu wrócił martwy, powiedzieli, że nic sie nie da zrobic, naprawa bardzo droga. Kombinowalem już jak go posłać do regenersis aż tu przez przypadek nacisnalem power i tel sie włączył. Grzal sie nieprawdopodobnie, migały diody raz pomarańczy raz zielona podczas ladowania. Przeczyscilem, przedmuchalem i na ta chwilę działa idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi