Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Gimer

Reklamy w aplikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Avocarrot wygląda ciekawie, pewnie w najbliższym czasie go wypróbuje. Ale nie mają chyba banerów, a obecnie głównie ich używam. Jakie siecie polecacie jeśli chodzi o banery ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Avocarrot wygląda ciekawie, pewnie w najbliższym czasie go wypróbuje. Ale nie mają chyba banerów, a obecnie głównie ich używam. Jakie siecie polecacie jeśli chodzi o banery ?

Bannery jednak najlepsze ma admob... ciezko znalezc wyzsze ecpm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestescie w stanie polecic jakies reklamy dzialajace na zasadzie np obejrzenia filmiku? Uzytkownik umyslnie klika w reklame, wyswietla mu sie np 30s filmik a po obejrzeniu sdk reklamy wystawia jakas flage a ja przyznaje uzytkownikowi odpowiedni bonus.

Ile mniej wiecej dostaje sie za taki typ reklamy? Pytam, bo chcialbym oszacowac jakosc bonusu przyznawanego za odpalenie reklamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ,

jakich polecacie partnerów do reklam w grach na androida ? I czy jest partner który płaci za wyświetlenia reklam a nie za same kliknięcia ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Czy są może reklamodawcy, którzy płacą za wyświetlenia, a nie za kliknięcia. Jakich reklamodawców polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Jestem dopiero początkującym jeśli chodzi o gierki, cały czas pisałem aplikacje na desktopa w C#. Teraz zacząłem się interesować unity i moja 1 gierka jest juz na ukończeniu. Powiedzcie mi proszę z jakich sieci warto teraz korzystać jeśli chodzi o reklamy i pewność płatności? nie wiem czy pchać się w admoba czy inny system.

Przeglądałem już kilka programów partnerskich ale brak konkretnych informacji ile płacą za wyświetlenia itd, może ktoś pomoże i doradzi z czym najlepiej zacząć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bierz Admoba, jest stabilny i nie ma problemów z wypłatami.

a możesz mi powiedzieć jak tam wyglądają zarobki? za wyświetlanie, klikanie, pobieranie czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pavloasto

Za kliknięcia. Kwoty zarobków są na prawde różne, czasami za clicka mam 0.08 groszy a czasami ponad 4 złote.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy jest jakiś plugin albo coś do łatwej integracji, bo troche sie pomęczyłem z tym admobem i nic nie wyszło a np startapp bez problemu złapał reklamę.

jeszcze jedno pytanie, za wyświetlenie samo coś płacą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi