Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Gimer

Reklamy w aplikacji

Rekomendowane odpowiedzi

a czy jest jakiś plugin albo coś do łatwej integracji, bo troche sie pomęczyłem z tym admobem i nic nie wyszło a np startapp bez problemu złapał reklamę.

jeszcze jedno pytanie, za wyświetlenie samo coś płacą?

https://developers.google.com/admob/android/quick-start

tylko za kliknięcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy jest jakiś plugin albo coś do łatwej integracji, bo troche sie pomęczyłem z tym admobem i nic nie wyszło a np startapp bez problemu złapał reklamę.

jeszcze jedno pytanie, za wyświetlenie samo coś płacą?

https://developers.google.com/admob/android/quick-start

tylko za kliknięcia

niezależnie od tego z jakiego programu skorzystam czy chodzi Ci ze admob nie ma takiej opcji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi czasami nalicza jakieś grosze pomimo braku kliknięć w tym dniu. To nie są grosze właśnie za wyświetlenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AdMob + Interstitials

Ostatnio dodalem do mojej aplikacji reklamy pelnoekranowe. Co prawda to dopiero poczatek, ale klikniec poki co mialem 13 i srednio za jedno dostalem 6 groszy. Szczerze mowiac myslalem, ze bedzie troche lepiej. Tym bardziej w porownaniu do malego baneru na dole, gdzie sredni zarobek za jedno klikniecie liczac z ostatnich 30 dni to 12 groszy.

Tak faktycznie jest, czy to jakis bad luck i bedzie lepiej? Skoro pelnoekranowa reklama zajmuje pelen ekran (;p) to powinna byc lepiej wyceniana, niz maly baner na dole, ktorego uzytkownik czesto nawet nie zauwaza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Reklama pełnoekranowa niekoniecznie musi mieć większą cenę za klik, natomiast powinna dawać większą liczbę kliknięć w stosunku do liczby wyświetleń niż zwykły banner.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

chce dodać do mojej aplikacji reklamy AdMob, na razie tylko baner, i tak się zastanawiam bo nie widzę po szybkim przeszukaniu https://firebase.google.com/docs/admob/android/quick-start#name_your_project w jaki sposób dodaje się do aplikacji opcje płatnego wyłączenia reklam? Czy w grę wchodzi tylko Selling In-app Products https://developer.android.com/training/in-app-billing/index.html czy robi się to jakoś inaczej?

I jeszcze jedno pytanie kiedyś było tak, że aby zarabiać na reklamie nie trzeba mieć założonej firmy, a co z opcją sprzedawania możliwości wyłączenia reklam w aplikacji czy na to już trzeba mieć firmę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie sieci reklamowe obecnie polecacie ?

Ja używałem Airpush + AdMob, ale muszę coś zmienić bo zarobki lecą w dół.

Testowałem ostatnio StartApp ale było jeszcze gorzej, przy 1000 kliknięciach zarobiłem 1$. To jakaś tragedia, już Airpush jest o wiele lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi