Skocz do zawartości
ilear

Problem z ustawieniem daty i czasu prawidlowego

Rekomendowane odpowiedzi

ilear

HEj, mam dziwny problem. Data i czas sa ustawione w telefonie inaczej niz bym chcial. Podczas konfiguracji wybralem polska klawiature, ustawilem znacznik automatycznego pobierania czasu od operatora...i mam wogole zla date i godzine. Historia polaczen szaleje, pokazujac mi na pierwszych miejscach dziwne pozycje, w wiadomosciach to samo. Jak ustawiam recznie, to to nic nie daje, dalej mam zle sortowania w listach wiadomosci i polaczen.

Ktos ma jakis pomysl?

Ustawienia automatyczne pokazuja mi 13 sierpnia sobote, 3:41 obecnie ....o co chodzi???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy przy konfiguracji po pierwszym właczeniu chachy zaznaczyłes dobra siec i jezyk polski (polska) a nie rumunia czasem? jesli chodzi o polaczenia to mi sie miesza jak mam polaczone wifi bo automatem mi pobiera kontakty z fb (jesli ci o to chodzi)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ilear

ustawialem polski i to pare razy :) o dziwo wczoraj po zaznaczeniu ustaw automatycznie zaczelo mi date i czas poprawnie wyswietlac, tak samo historia polaczen dzieki temu wyglada teraz prawidlowo. Dziwne ale dziala wreszcie jak powinno :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja zawsze odznaczam auto ustawianie daty i czasu i wklepuje manualnie,bo z auto czasem android wariuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ilear

Dziwne, mialem g1, potem wildfire i dopiero na cha cha ten problem zauwazylem. Faktycznie, dzis zaspalem, bo wczoraj idac w nocy czas byl ok, a dzis jak sie obudzilem byla godzina 21 i 2 dni wstecz:) Off->On automatyczny czas i sie naprawilo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi