Skocz do zawartości
roobertoo7

Galaxy Tab 10.1 bateria

Rekomendowane odpowiedzi

zolo

Swoja droga zauwazylem u mnie ze czy gram w cos wymagajacego, czy po prostu siedze w necie to bateria schodzi praktycznie tak samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hakuna

Rozładowałem baterię (tablet z braku prądu sam się wyłączył), podłaczyłem zasilanie nie uruchamiając tabletki. Tablet do pełna ładował się 5h 45min. z zegarkiem w ręku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Beson

Takie pytanie na temat stabilności baterii.

W ostatnich dwóch dniach praktycznie nie korzystałem z tabletu i w tej chwili działa 1 dzień i 21 godzin

i ma zużycie baterii 65%. Jednak jak się kładłem spać było 85%!

Jak to możliwe, że przez 8 godzin bateria spadła aż o 20%? w momencie kiedy nic nie było robione na tablecie.

Dodam tylko, że żadne programy nie były otwarte itp.

post-82897-14255700176061_thumb.jpg

post-82897-14255700177424_thumb.jpg

Zobaczcie jak bateria sama zjechała...

Edytowane przez Beson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być może się mylę, ale ponoć to wina samego Androida, który ma kłopoty z zarządzaniem energią w stanie uśpienia (czy jak to się tam nazywa). W nowym ponoć to będzie poprawione. A tak przy okazji, to pomimo, że nic nie robiłeś to tablet robił, android nie śpi tylko odpoczywa :), nie jest to całkowite wyłączenie tylko stan spoczynku, przynajmniej tak wynika z twojego opisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mi max wytrzymało ponad 20 dni większości na czuwaniu hihihiih ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak był nowy bateria trzymala 8h. Po 4 miesiacach pracy, ładowana co 2 dni spadla widocznie zywotnosc baterii do okolo 6h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znaczaca poprawe wydajnosci baterii udalo mi sie uzyskac instalujac ROM Overcome. Teraz tablet potrafi wytrzymac 5-6 dni w standby.

Wysyłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    haycik

Mi Bateria schodzi normalnie, trzyma około 10h. Mam natomiast problem z ładowaniem tableta. Otóż, gdy podłączam go przez ładowarkę do gniazdka, wykrywa mi ją jako port USB (mtp connected). Spotkał się ktoś z tym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Tab 2 od wczoraj godziny 16. Do godziny 19-20 go naładowałem i od tego czasu kilka godzin się nim bawiłem (wiadomo, nowy sprzęt). Dzisiaj jest jeszcze 60% co jest jak dla mnie zaskoczeniem i bardzo pozytywnym wynikiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niestety nie (bateria jest wbudowana),wymiany można dokonac tylko w serwisie Samsunga .

Właśnie dlatego powinna być bardziej wytrzymała niż choćby baterie w lapkach.

a co do ładowania taba przez usb z kompa to jest taka możliwość tylko tab musi być wyłączony)

Sam to dopiero dziś zauważyłem, po pół roku używania.

Mam pytanie w związku z tym dotyczące stacji dokującej philips, jeśli ktoś ma, czy z gniazda USB w tym urządzeniu można ładować też włączony tablet, czy gniazdo USB w nim pełni tylko rolę taką, jak w kompie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi