Skocz do zawartości
borowskitube

Simlock w Orange

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś jakieś info,czy w sieci Orange na ten model zakładane są simlocki ? Z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Miszel

mam zla wiesc :( jestem posiadaczem tego tel. i ma simlocka :( przynajmiej w moim przypadku generalnie Orange we wszystkich zaklada ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orange jako chyba jesyny operator nie dostosował się do dyrektyw unijnych i zakłada simlocki - w innych sieciach od 2009 (przynajmniej w Era - T-Mobile) nie ma już simlocków

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Miszel

Operatorzy nie moga zakladac simlockow?? Pierwsze slysze.. Wiekszosc operatorow juz z tego zrezygnowala. Odnośnie jakiś dyrektyw UE, nic takiego nie ma, operator ma prawo robic z telefonem co mu się podoba, stanowi jego własność, właściciel kupując telefon, akceptuje warunki świadczenia usług oraz świadczonego w umowie telefonu. Telefony bez simlocka to tylko dobra wola operatora, na tzw. zachodzie jest sporo operatorów którzy mają simlocki, załóżmy takie UK tylko Orange Virgin i Three zaklada :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja taką informację na temat dyrektyw czy przepisów unijnych uzyskałem od przedstawiciela T-mobile i nie tylko... napisałem co wiem...

I nie napisałem, że nie mogą zakładać simlocków, ale nie powinni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Miszel

ja tez napisalem co wiem :) .... nie powinni zakladac fakt ale tylko z czystego szcunku dla konsumenta ...nic wiecej i tyle....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogą zakładać ale na życzenie klienta muszą zdjąć i to bezpłatnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Zauważyłem ten temat o simlocku w wildfire S. Kupiłem wczoraj owy telefon na allegro i jest z sieci orange. Napisałem do sprzedajacego czy telefon posiada simlock'a i czy ma jakies znaczki orange menu itd. Sprzedajacy odpowiedział ze telefon nie posiada simlocka (tak zapewniał go sprzedajacy w salonie) i znaczkow orange itd. Jak dla mnie to dziwne bo czytajac posty uzytkownikow sieci orange to kazdy telefon posiada ową blokade.. Co o tym sadzicie?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze osoba go kupujaca zaplacila za jego zdjecie w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi