Skocz do zawartości
bartekpl

Kupno HTC m8s...gdzie, jaki operator, PL czy EU? etc..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam pytanie odnośnie zakupu w/w telefonu...Mianowicie chciałbym zakupić telefon z allegro. Moje pytanie:

1. Czy polskie sieci komórkowe, play, t-mobile, orange brandują telefon? z której sieci najlepiej kupić? Jest sporo nowych z PL dystrybucji na allegro. Którą siec wybrać ? Które polskie sieci mają simlocka?

2. Częśc telefonów sprzedawanych jest jako "dystrybucja europejska". Rozumiem, ze one sa bez brandu i simlocka. Niemniej jednak prawie każdy ze sprzedajacych daje tylko paragon lub fakturę marża, która z tego co czytałem nie gwarantuje gwarancji producenta i może świadczyć o tym, że telefon nie zupełnie musi być nowy :/

3. Jak dużą wagę przywiazywac do tych faktur? Jest kilka ciekawych ofert z grubymi tysiacami pozytywnych komentarzy.

Reasumujac chce kupic ten telefon w kolorze gray i nie wiem gdzie :) Kupował ktoś z allegro u kogoś pewnego? Nie koniecznie chce wyłozyć 2 tys. zł.

dzieki i pozdrawiam

Edytowane przez bartekpl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cayman

Ja kupiłem na allegro polska dystrybucja sieci play. Nie ma żadnego brandu, kilka aplikacji które można odinstalować i tyle. Do zakupu dostałem fakturę z playa na podstawie której jest gwarancja. Wraz z kurierem zapłaciłem 1513zl

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

a był simlock?

Edytowane przez baca01
Nie cytujemy postów poprzedzających

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cayman

Czysty telefon bez simlocka) teraz tylko Orange czasami zakłada simlocka, inni operatorzy tego nie stosują

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

dziekuje kupilem na allegro z playa. Co prawda przechodzę do orange, ale wiem, że te drobne śmieci z playa można odinstalować. Kopia faktury ponoć wystarcza do ewentualnej (odpukac) reklamacji , ale bądzmy dobrej myśli. dzieki

Edytowane przez baca01
Nie cytujemy postów poprzedzających

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja trafiłem na promocję z Orange i mam go za kilka złotych:)

Soft nie jest brandowany, nie ma także simlocka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaką promocję masz?  Jaki abonament? Ja wziąłem w Orange za 250 zł.   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem za 9zł, a abonament mam bodajże chyba 90zł.

Polowałem na Huawei P8 Lite ale ciągle go ludzi wykupowali jak wchodziłem na stronkę. Kiedyś pojawił się HTC, poczytałem  troszkę no i wziąłem i jestem bardzo zadowolony :)

Edytowane przez mondeoklub

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,
zastanawiam się nad kupnem HTCM8S albo Huawei P8. Który telefon byście mi polecali? W gry nie gram, jedynie codzienne użytkowanie przeglądarki, sms, fejsbuk. Czytałem różne już opinie, przeczytalem praktycznie cały temat http://forum.android.com.pl/topic/224674-htc-m8s/page-81oraz podobny o p8 i nadal nie wiem :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się osobiście nie podoba nakładka na androida od Huawei. Nie masz tam menu tylko wszystkie ikonki na pulpicie. Trzeba sobie robić sporo ekranów żeby ładnie wszystko ogarnąć.

P8 jest deczko większy, chyba 5.2 cala, ma chyba 3GB ramu

M8s ma dwie kamery, wg mnie jest ładniejszy.

Generalnie prócz ramu to bliźniacze telefony. Ja jednak wybrałbym HTC bo trochę "pewniejsza" marka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi