Skocz do zawartości
sledzikk

Meizu M2 "mini" problem ze sklepem android oraz czasem

Rekomendowane odpowiedzi

To tylko z pozoru jest bez sensu, wersje 'A' , 'U' i 'C' są robione TYLKO na rynek Chiński, w Chinach Google jest zabronione (mają własną wyszukiwarkę i YT).

Natomiast wersja 'I' to wersja międzynarodowa i Meizu musiało odblokować Google bo inaczej nikt by tego nie kupił.

Edytowane przez Puma2012

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie urządzenie na rynek europejski i chiński jest to samo. 
    Skoro da się zmienić z I na A to odwrotnie też.

Same blokady GOOGLA wynikają z SOFTU a nie urządzenia.

:) Tak jest w przypadku XIAOMI (MI3, MI4 itd..).

Czy soft A miał kiedykolwiek język PL??? (w aktualizacji do M2 "mini" niestety nie ma)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Przymierzam się do zakupu tego telefonu - wygrywa na razie w porówananiu do Xiaomi Redmi 2 Prime. Tylko czytając problem z Google Play mam wątpliwości. Czy udało się autorowi posta uruchomić google Play – czy aplikacje można instalować bez problemu. Czy orientuje się ktoś czy Meizu planuje do tego telefonu wypuszczenie wersji Flyme Os International – na stronie Flyme są wersje international do innych telefonów, a do tego akurat nie ma? Jakie ogólnie opinie macie na temat tego telefonu? Jak ten system Flyme Os się sprawdza? Czy aparat robi dobre zdjęcia i czy dioda doświetlająca świeci jasno?

Z góry dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Udało się uruchomić SKLEP PLAY - ale w soft w wersji A nie ma języka PL. Podobno nie da się zmienić softu z A na I (jeżeli to prawda to proponuję się wstrzymać z zakupem i kupić telefon z softem w wersji I).

Edytowane przez szelma
    Nie cytujemy posta poprzedzającego w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem do Meizu e-maila z pytaniem czy planują wersję international modelu M2 i taką dostałem odpowiedź:

"Dear customer,
    Thanks for supporting MEIZU.
    Sorry to inform you that  M2 is not available for international customers currently and we don't have confirmed information about it by now.
    Please wait patiently and pay close attention to our official online store.
    Have a nice day."

Wynika z tego, że na razie nie ma co liczyć. Pytanie czy jak wypuszczą wersję international to czy będzie można na aktualnym telefonie w wersji chińskiej zainstalować ten soft.

Coraz bardziej skłaniam się do zakupu tego M2. Jakie macie wrażenia z użytkowania. Czy nie ma problemów z działaniem aplikacji z Google Play na Flyme OS? Jak sprawdza się aparat - zdjęcia, filmy? Czy dioda świeci mocno jako latarka ? Jak z baterią - daje radę cały dzień dosyć intensywnego użytkowania? Czy GPS łapie szybko fixa i nie gubi się? 

Z góry dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tylko moje zdanie ale pakować się w coś co jest tylko na rynek Chiński jest zawsze ryzykowne.

Masz na rynek Europejski M2 Note i warto to rozważyć.

Edytowane przez Puma2012

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Puma2012

Tylko , że zależy mi na telefonie o wymiarach takich jak M2 mini - wersja note za duża jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałem że niedługo ma trafić M2 na rynek Europejski choć Flyme jeszcze jest w wersji 'A'.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tym sklepem play to widze ze kazdy ma problem tak jak i ja mialem.wiec musicie sciagnac sobie Google Installer (i po problemie) sa wtedy wszystkie uslugi google w tym sklep play

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi