Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wolf05

HTC Dot View - wyświetlanie numeru połączenia

Rekomendowane odpowiedzi

Wolf05

Witam

Mam drobny problem z HTC Dot View przy moim Desire 820 dual sim. Przy połączeniu przychodzącym czasami wyświetla się nazwa kontaktu a innym razem, przy połączeniu z tym samym kontaktem, wyświetla się numer. Czy ktoś spotkał się z już taką sytuacją?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Esperer

U mnie to nigdy nie wystąpiło. Mam wprawdzie jednosimowego Desire, ale to chyba nie ma znaczenia.Program do obsługi etui jest taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikisan

Dopiero co nabyłem 820kę i mam pytanie -Dot View działa wyłącznie w obecności etui? Jeżeli tak to na jakiej zasadzie rozpoznaje jego obecność. Chciałem zerknąć jak to bangla, powłączałem i...pupa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się. Program Dot View działa tylko z etui. Zasada działania jest taka, że w prawym dolnym rogu klapki jest czujnik i na ekranie też. Jak się jedno z drugim styka, to działa. Jak nie ma styku - nie działa.

Ot co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikisan

Piszę tutaj, bo o wyświetlaniu. Jak wywalić z ekranu głównego Dot View wskazania pogody? Szukam i albo nie ma, albo przeoczyłem. Nie chcę żadnych z tyłka wziętych wskazań temperatury(czy też kilka dzielnic dalej), ani pokazu chmurek(te widzę lub nie patrząc w niebo).

Apkę pogoda wywaliłem w Titanium ale nic to nie dało.

Ogólnie to muszę przyznać, że w HTC(moje pierwsze) opcje personalizacji są mocno ubogie.

Edytowane przez mikisan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Esperer

Zdaje mi się, że nie ma takiej opcji. Każdy temat ( zwykły, świąteczny czy animowany ) ma pogodę w standardzie. W Ustawieniach też nie ma możliwości wyłączenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikisan

No to do bani. Zasadniczo nie używam prognoz pogody w telefonie, bo dla mnie ani to zbyt wiarygodne, ani potrzebne(pada czy nie robota nie poczeka). Zresztą źle bardzo na przymus reaguję, taką mam naturę hehe

Poszukam po liście w Titanium, może da się coś wypierdzielić, żeby się pogodynki pozbyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi