Skocz do zawartości
mcl

Brak kontaktów z Facebook

Rekomendowane odpowiedzi

mcl

Mam telefonik od 2 godzin i przed włożeniem karty sim było OK. Czyli kontakty z FB były w telefonie. Potem coś pomieszałem i mam kontakty tylko ze swojego konta gmail. Zadnych z facebooka nie mam, a zależy mi na zdjęciach w kontaktach. Synchronizacja włączona, sama aplikacja fb działa ok.

I drugie pytanie. Jak juz przez chwile miałem kontakty z konta gmail i fb jednocześnie to zastanawialem sie jak te konta powiązać. Czyli przykładowo Adam Kowalski ma konto i zdjęcie na FB, ale nie ma nr tel. A ten nr ja mam w swojej książce na gmail. Jak to powiązać?

Dobra, hmm. Usunąłem konto z FB z telefonu i założyłem jeszcze raz i kontakty są. ALE 90% ludzi na FB nie ma nr tel. I pomyślałem, żeby do wazniejszych osób ręcznie wklepać nr tel. Ale przy opcji edytuj na profilu z FB jest napisane, że na tym urządzeniu nie mogę tego zrobić...

Edytowane przez mcl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wejdz sobie w kontakt z gmail daj opcje i edytuj a pozniej znow opcje i polacz i sobie polaczysz z fb jakim tam bedziesz chcial.

'daj opcje' mam na mysli ten pierwszy guzik z lewej pod ekranem takie dwa kwadraciki he ;);)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi