Skocz do zawartości
Jasiek313

Budzenie w powietrzu a bateria

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Mam pytanie do osób, które korzystają z funkcji "Budzenie w powietrzu". Czy funkcja ta mocno wpływa na baterię?

Włączyłem ją sobie ponieważ siedząc przy komputerze telefon leży na biurku w zasadzie pod spacją i wygodnie jest machnąć kciukiem żeby sprawdzić czy są jakieś powiadomienia, ale zastanawiam się jaki wpływ na baterię ma ta funkcja? Ktoś się kiedyś na ten temat wypowiadał, ale nie mogę znaleźć tego wątku.  :blink2:

Dzięki za odpowiedź  ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W note 4 niestety ta funkcja dziala rowniez w pionie. Np.gdy telefon jest w kieszeni. Raz mi tak spadlo 30 proc.baterii. od tego czasu nie korzystam z tej opcji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GRIZZLY1

Ja korzystam z podobnej rzeczy z tym że do odblokowywania telefonu- program z GP, i nie zauważyłem większego zużycia baterii, a używam tego programu już ponad rok

Edytowane przez GRIZZLY1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Daaron

Dopiero ostatnio zdecydowałem się włączyć po farsie jaką była ta opcja w KitKacie i działa bardzo dobrze, nie włącza się w pionie (przynajmniej mi) jak to było na KitKacie, teraz L 5.0.1.

Edytowane przez Daaron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawno tego nie sprawdzalem. Przetestuje jak to na 5.1.1. dziala

Edit: bez sensu trzymam jedna reka pionowo telefon. Druga przyslaniam czujnik i niestety funkcja w pionie dziala. Na note 3 tak nie mialem.

Edytowane przez KaleidGalaxy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Daaron

Faktycznie wcześniej tego nie zauważyłem, trzeba trzymać w bezruchu by się włączyło, trochę to trudne, ale jednak włącza się. Na szczęście nie odpala się w kieszeni jak kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi