Skocz do zawartości
Bryła:)

Custom ROM, root, modyfikacje - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakiś atrakcyjny custom rom na ten telefon? I jeszcze mam pytanie czy jest możliwość instalacji bez odblokowania bl?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Slim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Reus

czy jest możliwość instalacji bez odblokowania bl?

Nie. Bez odblokowania BL możesz instalować wyłącznie romy oparte o stockowy kernel. Np TAKI - bazujący na KK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej dzięki ;) a można link do tego slim bo nie mogę znaleźć... i jeszcze jakieś są fajne? ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Założyłem nowy temat do dyskusji o dostępnych Romach na naszą Xperię, które da się używać na co dzień. Sam jakiś czas temu przetestowałem kilka Customów ale ostatecznie wróciłem do Stocka. Co jakiś czas dopada mnie potrzeba zainstalowania jakiegoś dobrego, w pełni działającego Customa, bez błędów, najchętniej na bazie Stocka, bez wymaganego odblokowanego bootloadera ale poprawiającego działanie systemu i baterię.
     Ostatni Custom jaki używałem i byłęm zadowolony to Slim Rom, niestety temat upadł. Czy jest jakiś inny sensowny ? Czy ktoś używa na co dzień jakiegoś zjadliwego Customa i może się podzielić opinią ? Będę wdzięczny za porady i pewnie nie tylko ja, zachęcam zatem do dyskusji i wymiany doświadczeń.

Edytowane przez ct65
    Temat jest niezgodny z Regulaminem dzialu romy&modyfikacje. Wszelkie dyskusje o romach prowadzimy w ich tematach. Zapoznaj się z regulaminem http://forum.android.com.pl/topic/41778-regulamin-rom-y-modyfikacje/#comment-869951

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Votius

Witam! Poszukuję romu pod najlepszą jakość aparatu? Prosiłbym o pomoc. Rom + np. Mod 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucano

Chciałbym wgrać lolipopa po to żeby zrootować telefon i wgrać 6.0.1 + inne dodatki xposed. 

Teraz ważne - który ROM jest jak najbliższy stockowemu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś downgreadował Z3C ? Niestety bateria w MM mnie przeraża, 2-3h SOT to jakiś żart i chcę wrócić do czegoś starszego, 4.4.4 mi się nie uśmeicha, za bardzo archaiczny. Jaki jest ostatni sensowny ROM, z działającą Staminą? 5.1.1 ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Tak, to jedyna sensowna opcja. Nie masz żadnej podejrzanej apki, która drenuje Ci baterie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi