Skocz do zawartości
vvti

Po aktualizacji Facebooka aplikacja znika z drawera lub sama się usuwa - niezależnie od ROM'u

Rekomendowane odpowiedzi

vvti

Hej.

Zauważyłem bardzo dziwną przypadłość w G3. Przerobiłem już 7 różnych romów i wersji, wszystkie stocki lub oparte na stocku, i na każdym problem występuje. Romy zawsze wgrywane na czysto.

Problem dotyczy aktualizowania aplikacji facebook. Normalnie przez sklep play. Nowy rom, instalacja programów ze sklepu, wszystko chodzi jak złoto. Ale mija tydzień czy dwa i pojawia się aktualizacja fejsa i... tylko tę appkę telefon mieli, mieli i przemielić nie może. Bardzo często aktualizacja kończy mi się tak, że aplikacja znika z zainstalowanych programów i trzeba ją ponownie zainstalować. A jeśli już się uda ją zaktualizować, to zawsze znika jej ikonka z ekranu startowego. 

Spotkaliście się z takim przypadkiem?

Edytowane przez Lysolus
    Doprecyzowanie nazwy tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

Też tak miałem jak byłem beta testerem na moim S4. Jak odszedłem z programu testerów też miałem dalej taką sytuację bardzo często. Myślę, że to wina braku optymalizacji tej aplikacji. Spróbuj wyczyścić cache i dane. Teraz jestem na G4 i jest dużo lepiej. Aplikacja instaluje się "tylko" kilka minut :D To wina raczej samej aplikacji, która przy aktualizacji ma dużo do nadpisania i nie radzi z tym sobie. Także potwierdzam, że miałem takie przypadłości i czasami dalej się zdarza długa instalacja, ale ikonka już nie znika i zawsze instalacja się uda.

LG G4 H815 ®

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

to wina aplikacji nie telefonu waży dużo do tego przed instalacją stara wersja się odinstalowuje by zainstalowała się nowa, nie masz się czym przejmować.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie instaluj tej dziadowskiej aplikacji i nie będziesz miał problemu. Ona tak zamula telefon że szkoda słów. Ja ją odinstalowalem i mam spokoj. A na fejsa loguje się poprzez przeglądarkę internetową.

Edytowane przez seba8006

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vvti

Nie zauważyłem nawet najmniejszej różnicy z i bez tej aplikacji w działaniu tego jak i każdego poprzedniego telefonu. Tak, tak, wiem, marudzą wszyscy ale jakoś ja nie mam problemu i czy na Zetce, czy na Tetce czy teraz na G3 appka śmiga, mam jedynie problem z jej aktualizacją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Źle się wyrazilem że zamyka telefon. Ona bardzo wolno dziala. Zanim cokolwiek załadunek to mija trochę czasu. Dla tego odinstalowałem i przeglądam fejsa na przeglądarce. Sorki że źle się wyraziłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi