Skocz do zawartości
Kuba Galus

Szybkie rozładowywanie baterii LG G3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem zaniepokojony baterią w moim telefonie.Mam go od miesiąca i myślałem ze jakos sie to ustabilizuje. Dzisiaj rano jak wstalem bylo 83%, wlaczylem Wi-Fi troche posiedzialem na FB, snapchacie, 20 min gierki i 10 min YT i aktualnie stan mojej baterii to 43%. Dodam ze jasnosc ekranu mam ustawiana na 36%. Prosze o pomoc czy to normalne czy cos nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

albo masz wadliwą baterię która za jakiś czas samoistnie przy większym zapotrzebowaniu na prąd będzie restartowała Ci telefon :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hazok

Witam, po przesiadce z g2 na g3 przesiadlem się na form piętro wyżej ;) widziałem kilka tematów na temat słabej bateri czy tego ze jakas apka ją drenuje ale to co u mnie sie dzieje to mała przesada w czuwaniu jest w miare ok przez noc jak bateria zejdzie 2%to maks w nocy wifi wylaczone zostaje na transmisji danych, podswietlanie 25+auto dzwieki na noc wyłączone. Teraz moje pytanie czy to normalna rzecz ze wifi zjada batrie w stosunku 1% 1-2 minuty ??telefon naładowany do 100% rano się budzę 99% włączam wifi zaczynam przegladac strony, jakis instagram ,facebok i po 15 minutach widze 70 %baterii, przy zwyklej transmisji danych bateria spada wolniej. Czy to bateria jest do wymiany ???w hidden menu w statusie batrii widnieje niby 100% telefon jest miesięczny lg g3 gold brandowany na vodafon soft

c0787352b8d01929a2f12441efe7b1b0.jpg

też tak macie ze wifi tak ciagnie baterię. Moze zmiana softu na jakis open ??w czasie pisania tego postu na taptalku bateria spadla z 66% do 54% ok 10 minut.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez ArEk335
    Zdjęcia umieszczamy w SPOILER

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Wrzuć bardziej statystyki baterii bo mi obecnie przy pełnym zasiegu sieci i przy wifi wytrzymuje ponad 5h na włączonym wyswietlaczu co daje mi około 2 dni pracy bez ładowania

Edytowane przez dziamot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hazok

Mi bateria leci w oczach co spojrze na % to mniej w takim tempie to godzina na wifi i 0 baterii

3dfe9585557d4a857e0ade54a1966542.jpg

311ba3783723c5a4b76b39d73638e638.jpg

i jeszcze z hidden menu

d2ae743662ce0ccfcb469e3188139f10.jpg

Edytowane przez jeronimo
    spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

A ekran ile czasu był włączony jak ponad 2h to jest w normie, jak jestem w pracy i mam słaby zasięg to i czas pracu diametralnie spada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hazok

W statystykach ponad 2h.. Czyli mam rozumiec ze to norma? Ze bateria tak leci.. To nic niepokojącego? Telefon mam od 3 dni i dopiero testuje co i jak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Tak kolego trochę jeszcze się ułoży ale w twoim modelu wszystko ok bo to przecież ekran 2k a on lubi prąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi