Skocz do zawartości
Kuba Galus

Szybkie rozładowywanie baterii LG G3

Rekomendowane odpowiedzi

hazok

Trzeba bedzie zainwestowac w jakiegos powerbanka...ja nie narzekam czy cos bo przywiazalwm sie przez g2 do lg mimo ich wad

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

Nie ma telefonów idealnych to akurat jest moje 7 lg miałem pół roczną przygodę z motorolą sprzęt też jak najbardziej ok ale i swoje wady miał a lg g3 jest jak dla mnie bardzo dobrym telefonem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hazok

Dla mnie szczytem mozliwosci sprzętowych byl g2... Mimo wady fabrycznej (pomarańczowe cienie) która była zrobiona w ramach gwarancji nie moglem narzekac... 2 tygodnie po koncu gwarancji zbilem dotyk i stwierdzilem ze czas na zmiane...jakos przezyje z ta bateria. Dzięki za zainteresowanie i sprostowanie spraw6 baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naładuj baterię do pełna i sprawdź ile wytrzymuje na wyświetlaczu. Gry 3d bardzo szybko wysysaja energię.

Z baterią jest bardzo róznie - raz trzyma dobrze, innym razem szybko znika. Pamiętaj wyłączać niepotrzebne rzeczy, z których nie korzystasz i animacje.

zobacz ten temat http://forum.android.com.pl/topic/205719-lekarstwo-na-przeladowanie-ekranu-glownego-wydluzenie-czasu-pracy-na-baterii/page-1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem identyczny problem po pierwszym uruchomieniu telefonu (miał fabrycznie preinstalowany KK, po pierwszym uruchomieniu zainstalował się Lolipop). Wyłączanie usług nie dawało zauważalnej poprawy. Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych, reinstalację systemu i znowu reset i od razu nastąpiła poprawa (normalne zużycie baterii, bez wyłączania czegokolwiek).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hazok

Więc tak, wgrałem V20p przez flash toola (cse flash) poustawiałem wszystko jak w tym temacie http://forum.android.com.pl/topic/205719-lekarstwo-na-przeladowanie-ekranu-glownego-wydluzenie-czasu-pracy-na-baterii/page-1 zainstalowałem clean mastera i powiem tak jest POPRAWA i to w granicach 20-30% . Cały dzien na tlefonie pare rozmow fb instagram troche yt w domu wifi i wieczorem było jescze 50% rano 49% pewnie przez budzik. 50%spadło na 2.30 ekranu, jest znaczaca poprawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Wczoraj kupiłem półrocznego LG G3

Po dłuzszej zabawie zauważyłem że bardzo szybko zużywa się bateria.

Zostawiłem przez noc i jak się okazało, bateria spadła z 72% do 54% przy wyłączonym WiFi, przesyłowi danych oraz wyczyszczonych uruchomionych aplikacjach. Czy w opcjach coś można przestawić tak aby bateria mniej się zużywała ?

Wiem że on ma wyświetlacz 2K, ale bez przesady że 18% bateria spadła z niczego ?

Android 5.0 V20t

Wersja 16GB.

P.S

Czy wynik w antutu 18k to dobry wynik na tym telefonie ? Bo coś mi się wydaje że to trochę mało jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Coś nie teges. U mnie wifi włączone i 2-3% przez noc a w antutu około 43tyś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Antutu 39k. Bateria ciagle slabo. Prosze zobaczyc zużycie energii.

post-394717-1445781906,2932_thumb.png

Edytowane przez bartekc00
    Proszę pamiętać o tagach spoiler do zdjęć i miniatur ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi