Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję smartfona, którego cena nie będzie przekraczać 1700 zł. Mam na oku Motorolę moto x play, meizu mx 5, huawei mate 7 oraz Asus ZenFone 2 ZE551ML 32G. Głównei zależy mi na wysokiej wydajności, mam dosyć zacinających się telefonów (LG L9 II), dobrym aparacie, mocnym aparacie. Nie zaszkodzi jeśli będzie wspierany przez producenta w kwestii aktualizacji. W szczególności chciałabym usłyszeć opinie o meizu (obecni użytkownicy mx5 lub poprzednich mx4 / 4 pro) a także Mete 7 (Czy dostał juz aktualizację do Lolipopa?).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Wysokiej wydajności w ogóle czy w grach? Jeśłi to drugie to Zenfone będzie najlepszy z wymienionych, choć ma masę bloatware'u, ciemny ekran i słaby aparat.

Recenzja MX5:

Wady, wg mnie: nierozszerzalna pamięć, słaby układ graficzny, przeciętna jakość dżwięku przez brak chipu Wolfsona obecnego w poprzedniku, słaba jest też aplikacja odtwarzacza.

Honor 7 ma słabą grafię i słabe wparcie producenta-  nie wiadomo ile wytrzyma tak ciężka nakładka bez aktualizacji. Przeciętny dźwięk, słaba aplikacja muzyki. Huawei P8 jest wg mnie lepszym wyborem - lepiej wygląda i ma lepszy aparat. Mate 7 wciąż jedzie na KitKacie i to najlepszy przykłąd tego, że Huawei/Honor ma głęboko gdzieś swoich klientów i całkowicie olewa wsparcie. W tym budżecie możesz też przyjrzeć się dla OnePlus 2 w wersji 4GB/64GB (1699zł).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może HTC M8s ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pierdziele, Bajerniak. Jak czytam Twoje wypowiedzi to łapię się za glowę. Poważnie proponujesz telefon na snapie 615 w tej cenie?! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest napisane do 1700zł więc jeśli komuś zależy na wysokiej wydajności to HTC jest ok.

Jeśli ci się nie podoba to przecież możesz nie czytać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Ale Snapdragon 615 nie oferuje wysokiej wydajności. To bardzo przeciętny procesor do urządzeń z mocno średniej półki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SIlverX

Tylko OnePlus 2, reszty w ogóle nie ma sensu brać pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardziej zależy mi na wydajności przy ogólnym użyciu telefonu. Mój obecny telefon zacina się nawet przy przeglądaniu stron internetowych. Chciałbym także dobry aparat. Co sądzicie o zetkach od Sony (z2/3)? Trochę obawiam się tych samo pękających ekranów o których przeczytałam po raz pierwszy właśnie na tym forum. W grę może wchodzić także Nexus 6 lub Honor 7. Dziękuję za wszystkie opinie, niestety nadal się zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o wydajność rozumianą w ten sposób, to Honor jest telefonem wydajnym. Strony internetowe wyświetla płynnie i robi bardzo dobre zdjęcia (i to zarówno tradycyjne jak i selfie). Ma całą masę dodatków (zarówno pożytecznych, ciekawych, jak i zbędnych). Wzornictwo i jakość wykonania na najwyższym poziomie, a przy tym bardzo dobra bateria z szybkim ładowaniem  Niestety Honor 7 nie nadaje się do najnowszych gier i trudno powiedzieć czy będzie wspierany w przyszłości przez Huawei. Mimo wszystko to ciekawa pozycja i warto się nad nią zastanowić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi