Skocz do zawartości
lukkks

Aktualizacja = CEGŁA :(

Rekomendowane odpowiedzi

lukkks

Witam,

Mam prośbę o POMOC do Was, bo morduje swojego HOXa od kilku dni i nie daję rady. Kupiłem go w tamtym tygodniu i pojawiła się aktualizacja. Zainstalowałem i niestety telefon uruchamia się tylko do loga HTC i resetuje w kółko. Mogę wejść do bootloadera i i łączy mi się fastboot. Wrzuciłem "RUU_Endeavor_U_ICS_40_S_HTC_Europe_2.17.401.2_Radio_2.1204.135.20_release_274900_signed"  i dalej to samo   :(
    RECOVERY , FACTORY RESET NIC NIE POMAGA. Ma ktoś pomysł na postawienie go ? Najbardziej zależy mi żeby odzyskać dane z SDCard. Nie chciałbym odblokowywać bootloadera bo jest na gwaracji, chyba że to jedyna opcja.... 

Version-main : 2.17.401.2

http://www.image-share.com/ijpg-3051-90.html
    91.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DeTeMoto

Pewno kupiłeś w Chinach. Telefon jest z S-OFF i superCidem. Wgraj sobie Custom i po kłopocie. Zajrzyj do działu R&M

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lukkks

Witam,

Zrobiłem już wszystko . Odblokowałem bootloadera , wgrałem HBOOT 1.39.0000 , sflashowałęm recovery-clockwork-touch-5.8.4.0-endeavoru , sflashowałem boot.img . Mam Problem z wrzuceniem customa na pamięć wewnętrzną HOXa. Nie mogę odpalić nośnika karty SD pod Windows (pojawia mi się nowa partacja - niestety wygląda tak jak odtwarzacz CD\DVD) . Poniżej zamieszczam zdjęcie fastboot pod USB.

191.jpg

POMOCY !!!!

Edytowane przez DeTeMoto
    Grafikę dodajemy tylko w Spoilerze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi