Skocz do zawartości
wielku

CM11 z dobrą żywotnością baterii

Rekomendowane odpowiedzi

wielku

Dzień Dobry

Otóż od pewnego czasu zaczynał mnie irytować Gingerbread przez fakt, że większość nowych aplikacji jest po prostu na nim nieobsługiwanych a jako że na telefonie już prawie w ogóle nie gram, to chciałem się przesiąść na CM11.
    I kiedy spróbowałem najnowszej wersji, ku memu zaskoczeniu system chodzi tak źle, jak to było rok, dwa lata temu telefon mam od 4 lat i po prostu nie wiem, czy to dlatego, że ta wersja jest jakaś słaba (użyłem cm-11-20150830-UNOFFICIAL-LegacyXperia-haida)
    czy po prostu nic się nie poprawiło.
    Zależy mi na tym, aby bateria wytrzymała jakieś normalne ilości godzin i byłoby miło, gdyby nagrywanie działało w 720p, bo o ile pamiętam to, z tym kiedyś też był problem.
    Chciałem jeszcze dodać, że teraz jestem na JJ Hybrid 3.3b i wciąż mnie dziwi jak niezła jest to wersja stockowego ICS-a no ale niestety duże appek wymaga 4.1 co najmniej (albo przynajmniej, żeby apka miała wszystkie funkcje) ten opis profilowy zignorować MIUI to ja nie używałem od 3 lat :P
    Albo CM10.1 byle by był to co najmniej Android 4.1
    Edytowane przez wielku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CM11 albo cm12 działa wyśmienicie a co do baterii na 4 letniej baterii na stock ustawieniach 2,5 dnia - dzwonienie sms zajrzenie do apk . Granie i net wiadomo to i można w 5m rozładować zależnie ile się używa 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wielku

Tylko problem mam taki na razie na tym co testowałem czyli CM10.1, CM10.2 i CM11 że użycie procesora pozostaję cały czas na maksymalnym poziomie na którym ustawiam... nawet jak nic nie robię i nie mam zielonego pojęcia co zrobić żeby tak nie było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi