Skocz do zawartości
VirusWSW

LG Leon - root android 5.0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chciałbym prosić o pomoc w rootowaniu tlefonu LG Leon h320

Na wstepie dodam ze przesyla pliki jak w poradnikach. Pokazuje wielkosc przeslanego pliku, ale nie chce wprowadzic ostaniej komendy do zrutowania

ewentualnie,  gdyby kros powiedzial gdzie przeslac plik su, do jakiego katalogu w systemie, aby uruchomic superuser

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega czyta forum zanim zada pytanie. Syf się robi. W kilku tematach jak kolega zechce przeczytać to się dowie że ciężko z rootem w H340n. Większość ludzi w necie pisze że oprogramowanie brandowane (np. gdy kupisz fona w Orange albo Plusie) jest niemożliwe do zrootowania. Spora część ludzi też np. na xda napisała że root śmiga ale na sofcie mniejszym jak V10F.  W markecie saturn u nas nad Wisłą są H340N z softem V10d-eu i nie wiem czy ryzykować. Chyba nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mój problem dotyczy rootowania telefonu LG Leon (wersja 3G czyli H320). Próbowałem już kilku różnych metod, ale żadna nie działa.

Poszukałem trochę w internecie, i doczytałem się, że rootowanie Leona można przeprowadzić tylko na wersjach systemu a/b/c. Moja wersja systemu to V10g-EUR-XX (czyli g). Czy wersja systemu może być winowajcą? Jeśli tak, to czy znajdę gdzieś wersję b systemu pod mój telefon? W internecie na razie znalazłem wersję b do H340. Czy ta wersja bedzie działać? Czy muszę znaleźćkonkretnie pod mój model?

Z góry dzięuję za jakąkolwiek pomoc w rozwiązaniu problemu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dokładnie ten sam problem. soft znajdziesz tutaj. Natomiast co do root'a to przeskoczyłem z FW w wersji V10b na V10d i też nie mogę zrootować swojego telefonu. Trzeba poczekać aż ktoś się tym zajmie, no chyba że Ty będziesz potrafił ;) bo wersje V10b+ są lepiej chronione i potrzeba lepszego skryptu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam sflashować wersję V10G, i spróbować kingrootem. U mnie zadziałało. Przepraszam za odgrzebanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m2861

Wersja v10b ,kingroot śmiga aż miło :fu*k-yea: A i jeszcze jedno na początku wyświetli że sie nie da trzeba nacisnąć retry jeszcze raz i pójdzie.Na 10d też idzie,zrobiłęm zamiane kingroota na supersu, bo na tym wcześniejszym telefon dziwnie nieraz mulił, i teraz śmiga jak miło.Opis zamiany jest na google :DDD

Edytowane przez m2861
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mattaj86

Jest szansa na roota w najnowszym romie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

próbuj Kingroot'em. Ja używałem dwóch - jeden znalazłem na xda, stary i chiński a drugi stąd. Pierwszy robi część roboty a następnie drugim musisz dokończyć dzieła. Do tego można się postarać o podmianę su kingroota na SuperSU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanko czy da sie bezinwazyjnie zrootowac lg leon h320 V10g-260-06?

I ogolnie jak moge to zrobic jestem otwarty na propozycje i jestem w stanie zmienic rom.

Edytowane przez adagio
    Doprecyzowałem tytuł wątku, aby był bardziej czytelny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi