Skocz do zawartości
hgfdsa

Zmiana karty instalacji applikacji

Rekomendowane odpowiedzi

hgfdsa

Witam

Mam mały problem. Zapchałem już całą kartę wewnętrzną. Możecie powiedzieć mi jak zmienić docelowy folder dla dodatkowych plików pobieranych aby uruchomić daną grę/aplikacje.

Zazwyczaj wszystko leci do folderu gameloft na karcie wewnętrznej. Jak to przenieś na zewnętrzną? Gdy normalnie skopiuje telefon nie widzi plików i chce pobierać na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W CM domyślna jest karta zewnętrzna, możesz spróbować tego romu.

Tapnięte z O2X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    since

Problem z kartą jest nieznośny. instaluje się nawigację około 2GB, ze 3 gry i po pamięci. Chyba zaczekam na jakąś finalną wersję CM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Założenie LG, ze potrzebujemy tak mało jest totalnie idiotyczne. Tym bardziej, że większość programów zupełnie nie potrafi obsłużyć karty zewnętrznej. Ba, preinstalowane aplikacje nie potrafią jej obsłużyć (backup). Pomaga tylko zamiana roli kart, a to niestety chyba tylko w CM.

W MIUI nie mogę uruchomić :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jare'k

Mi np. komputrer nie znajduje karty wewnetrznej a chciałem zkopiować sobie zdjecia i muzykę. W tym celu kupiłem karte zewnętrzną i mam taki sam problem jak kolega wyżej . Straszna lipa że nawet swoich zdjęć nie mozna przenieść na kompa. Jeszcze jedno. Jak się zapełni wewnetrzną to dane będą dalej zapisywane na zewnętrznej czy tylko niepotrzebnie wydałem kasę.

Sent from my LG-P990 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Komputer znajduje mi obie. Przeleciałam wszystkie aplikacje i te, które maja jakiekolwiek ustawienia zapisują mi na zewnętrznej. W części się nie da :( Ale to też wina deweloperów, to w gruncie rzeczy prosta funkcja, a podwójną pamięć będzie mieć pewnie więcej urządzeń.

Szukanie w markecie to szukanie igły w stogu siana... Żeby przenosiło na kartę, żeby miało wsparcie dla wersji systemu, dla obu kart, dla Tegry...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jare'k
    Komputer znajduje mi obie.

Tzn. Może inaczej. Też mi ją pokazuje ale jak kliknę na nią wyskakuje komunikat zebym włożył dysk.

Sent from my LG-P990 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    since

U mnie działają obydwie. Niezależnie na którą wejdę tą mogę otworzyć. Faktycznie niektóre programy jak np. Titanium Backup pozwalają na zapis danych na karcie zewnętrznej. Jednak większość nie daje takich możliwości co drastycznie ogranicza możliwości telefonu. Man nadzieję że LG coś z tym zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi