Skocz do zawartości
Rafałek

STOCK (5.1.1) 14.6.A.0.368 CE1 PREROOTED

Rekomendowane odpowiedzi

Dafuqq

Pobrałem teraz stąd http://forum.xda-developers.com/xperia-z1/general/stock-update-to-14-5-0-270-ce1-1276-4318-t3116944 " Stripped ftf: C6903_14.5.A.0.270_CE1_1276-4318-stripped.ftf" tym razem zflashowało,ale wywala jakiś błąd podczas włączania, po uaktualnianiu aplikacji i resetuje od nowa

Dlatego prosiłem,o jakiś sprawdzony room :S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dafuqq

Co jesli ściągnę pod inny kraj,albo pod orange? Bez różnicy? Pytam bo nie ma central europe po prostu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę wgrać na Mega tylko trochę mi to zajmie :P

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko nie wiem po co Ci branding?

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dafuqq

Myślałem że na chwile bedzie ok,żeby wgrać tylko preroota,ale ściąganeło i tak to wszystko w jakiś dziwnych plikach,wiec czekam,piwko poleci :D

Edytowane przez Dafuqq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dafuqq

Dziękuje,będzie też dla innych bardzo przydatne myślę,pobieram i działam dalej :)

Po sflashowaniu roomu,gdy chce dać opcje power of,wyskakuje mi komunikat "missing root acces",po zaakcpetowaniu bądź nie telefon sie wyłącza.Włączyć sie nie chce,zatrzymuje sie na napisie sony? Co może być przyczyną? Robie po kolei te wszystkie wipe,i tak,przed tym mam zrootowaną kingrootem wersje 5.0.2

*UP już wiem co źle robiłem. Zrobię taką dodatkowa mini instrukcje dla zielonych.

#Jeśli nie ma sie 5.0.2

1.Flash flashtoolem http://www.flashtool.net/downloads.php roomu od naszego super kolegi Gameby'a            mega:///#!Q49BhToR!Aifc1Y3nANEdIxCOcpFkHiPvjoh4Lp6FhBDL-TsU67c

2.Korzystając z poradnika root kingrootem http://forum.android.com.pl/topic/232494-root-lollipop-na-zablokowanym-bootloaderze/i instalacja recovery+supersu

3.(tutaj Ja popełniałem błąd :trollface: ) Odpalamy aplikacje NRD Utils,tam ustawiamy środkowa opcje(Team Win Recovery Project-TWRP) i klikamy Reboot to Primary recovery.

4.Później już zgodnie z instrukcją autora instalujemy preroota, idzie bezproblemowo.

Zajęło mi to 4h przez szukanie downgradeu na 5.0.2,gdyby nie  Gameby to bym nie zrobił tego nigdy :fuckthisshit:

Edytowane przez Dafuqq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Soft dopracowany widać wszystko działa jak powinno ale przydał by się jakiś mod działający do stereo?

Witam,Panowie odnośnie dżwięku stereo tak jak kol.pisze czy coś sie zmieniło czy na 5.1.1 czy tylko mono-pytam bo niedawno (jeszcze przed 5.1.1)byłem na 5.0 z KK i dzwiek porażka(musiałem prawie na maxa zgłaśniać żeby cokolwiek słyszeć,czy to oglądany film czy dzwonki jakie kolwiek) i tylko dla tego(chodziło mi o jakość dzwieku) wróciłem na 4.4(...157+root)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi