Skocz do zawartości
lukpiecz

LG Spirit 4g LTE - Kilka pytań przed i po zakupie.

Rekomendowane odpowiedzi

W sklepie stacjonarnym LG Spirit kosztuje ok 150zł drożej, zależy za ile uda nam się kupić na allegro. Także jednak spora różnica i myślę, że to ta różnica wszystkich przekonuje aby szukać "okazji". Takich jak mój przypadek zapewne nie ma wiele, po prostu miałem pecha jednak nie ukrywam, że sam zastanawiam się czy następnej sztuki nie kupić już w sklepie i czy aby na pewno ma to być LG Spirit ;) Niestety nie znam się na tych rootach itp. także nie mam pojęcia. Jedyne co przemawia za sprzedawcą to sporo pozytywnych komentarzy dlatego wierzę, że i on w tej sprawie jest poszkodowany i nie kombinował przy telefonie. Otrzymałem odpowiedź także jutro telefon odsyłam. Nie wiem czy będą mi znane dalsze losy tej sprawy gdy zostanie on już odesłany, jeżeli jednak tak będzie to na pewno napiszę. Dziękuje serdecznie za poświęcony czas i udzielone odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przesadzajmy @@marcinzb mial poprostu pecha i tyle.Ja kupilem nowke za 550zl i wszystko dziala idealnie.Ja bym nie szukal tutaj odrazu takich sytuacji ze sprzedawca cos kombinowal moze rzeczywiscie cos nie tak juz bylo od poczatku z tym telefonem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@bartek1986, też zawsze wychodzę z takiego założenia ale nigdy nie jesteś w stanie w 100% poprawnie ocenić kiedy ktoś robi wałek a kiedy rzeczywiście sprzedaje niesprawdzone urządzenie, które później się okazuje uszkodzone. IMO w takich przypadkach kulturalnie opisujesz problem i dogadujesz zwrot, to jest najbezpieczniejsza opcja.

Co do tych 150zł, ja tam wolałem mieć święty spokój. Zawsze się może trafić kradziony egzemplarz albo właśnie uszkodzony, a tak gdyby trafił się uszkodzony egzemplarz to po prostu pojechałbym i wymienił na nowy od ręki.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

mam dokładnie to samo etui, jest świetnie dopasowane pod telefon, żadne wejście nie jest zasłonięte, krawędzie wystają ponad ekran, tył jest dosyć śliski bo matowy, dzieki temu się nie palcuje i nie rysuje ale boki już nie są matowe i dobrze trzymają się dłoni

Edytowane przez niuniek24w
    tniemy cytaty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Ja mam pewien problem, otóż kupiłem żonie ten telefon w piątek, przez cały weekend telefon funkcjonował poprawnie aż do dziś, gdy rano samoczynnie się wyłączył i włączył ponownie, nie byłoby problemu gdyby nie fakt że kilka może kilkadziesiąt sekund mija i telefon znów sam się włącza i wyłącza. Macie jakieś pomysły?? 

P.S. Sory że nie w temacie post.

Edytowane przez eloelo-24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Predzej juz bylo pisane o resecie. Najprawdopodobniej jest cos z przegladarka chrome nie tak. Odinstaluj chroma i zainstaluj cos innego - mi pomoglo.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up a to przepraszam nie doczytałem, spieszyłem się do roboty;/ Leci piwko, problem rowiązałem właśnie ustawieniami fabrycznymi, ale dobrze wiedzieć co usunąć żeby nie powrócił. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kr16

To u mnie oprócz tych restartów doszedł taki problem że zniknęła karta pamięci po odinstalowaniu aktualizacji chrome karta się pojawiła :-)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skopali aktualizacje Chroma, bo na każdym Spiricie jest ten problem. Mam go trzeci dzień i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi