Skocz do zawartości
lukpiecz

LG Spirit 4g LTE - Kilka pytań przed i po zakupie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz kolejny was niepokoje ale pragne nadmienić ze rozwiązałem problem z baterią stojącą na 1%. Jednak aby były dalsze zawirowania zauważyłem u mnie problrmy z zasięgiem znaczy moc jest okolo 80 do 90 dbm na 2g bo przelaczylem na tą siec jednak czesto zauwazam 0 kresek na pulpicie. A czesto jest tak ze zablokuje fon to mam 0 gdy odblokuje juz wskakują 2. TO wygląda jakby telefon non stop szukal sieci ale ja mam ustawione i 2g i reczny wybó sieci Niewiem co jest grane. Dodam że  równiez komórka w trybie gotowości ma spory udział w baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam mam okazje wymienić moją lumie 640 (używam 5 miesięcy stan bardzo dobry) na prawie nowego LG Spirit 4G. Czy opłaca się taka wymiana czy jednak lepiej zostać przy tej Lumii ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nic raczej nie stracisz i nic nie zyskasz, choć Lumia wydaje się być ciut lepsza.

Dlatego jeśli nie masz potrzeby wejścia w posiadanie smartfona z Androidem zamiast Windows Phone, to ja bym się nie zmieniał - szkoda czasu ;)

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam mam okazje wymienić moją lumie 640 (używam 5 miesięcy stan bardzo dobry) na prawie nowego LG Spirit 4G. Czy opłaca się taka wymiana czy jednak lepiej zostać przy tej Lumii ?

No to ja odpowiem jako posiadacz Spirita a jednocześnie żona ma właśnie Lumie 640.

Ja osobiście ze względu na mnogość dostępnych aplikacji ze SklepuPlay, jakość dzwięku słuchanej muzyki, NFC i wygląd zdecydowanie wole swojego LG ale 640 też ma swoje plusy.

Z tego co widze to lepszy troszkę lepszy obraz na wyświetlaczu, lepiej sobie radzi z nagrywaniem wideo ale troszke, funkcje aparatu i troszke dłużej trzyma baterka.

No ale mimo wszystko jednak ja osobiście wole Spirita to jednak ciągle ten popularny i modyfikowalny android.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kreton

Wytłumaczy ktoś?

post-301259-0-48429900-1456926980_thumb.png

Edytowane przez kamil79123
Dodałem spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ValdeQ

Kreton

Stuknij kilka razy w IMEI SV a otworzy się okno z numerem a jest to wersja oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi ci o to SWOV? W androidzie jest kilka ukrytych menu ustawień, które odblokowuje się przez kilkukrotne wciśnięcie jakiś informacji (w tym wypadku IMEI SV). Ja po włączeniu tego menu zauważyłem tylko to:

TlRave5.jpg

Można też przez naciskanie numeru kompilacji w informacjach o optogramowaniu odblokować ustawienia deweloperskie (czy jakoś tak)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xyyy018

Witajcie, długo trzymałem się zasady, że nie będę rootował/modyfikował systemu, ale dziś poważnie się nad tym zastanawiam.

Miałem z tym styczność na starym Galaxy Y, ale tam najczęściej wszystko sprowadzało się do "Uruchom CWM, zrób backupa, zamontuj partycję i zaflashuj", tu chyba tak łatwo nie jest :D

No, ale dobra. Mam kilka wątpliwości:

1. Czy jest jakaś możliwość zrobienia kopii zapasowej? Ciężko mi się widzi flashowanie LG Toolem za każdym razem gdy "zaszaleję"

2. Czy jest możliwość, że coś zepsuję tak bardzo, że nawet LG Tool nie pomoże?

3. Jak jest z modyfikowaniem wyglądu systemu? Na XDA jest kilka różnych styli, czy jeżeli znajdę jakiś pod LG to będzie on działał na Spiricie? (h440n)

4. Często czytam o xposed i jak to kolorowo wszystko działa, jak jest naprawdę?

5. Czy da się jakoś "wgrać" tryb Doze znany z "pianki"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@xyyy018

1. Titanium Backup chociażby.
  2. Zawsze i wszędzie jest taka możliwość, ale póki masz gwarancję i kreatywność, to nic nie stracisz. ;)
  3. Można instalować tylko te, które są kompatybilne ze wszystkimi LG bądź z konkretnym modele.
  4. Wszystko to, co powinno działać - działa.
  5. Oczywiście, wystarczy wpisać "Doze" bądź "Doze battery saver" w sklepie play.
Edytowane przez kamil79123
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5. Jest do tego aplikacja w sklepie play... Nazywa się Doze - for better battery life (i nawet nie jestem pewien czy wymaga roota...)

Edytowane przez Opliko95
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi