Skocz do zawartości
lukpiecz

LG Spirit 4g LTE - Kilka pytań przed i po zakupie.

Rekomendowane odpowiedzi

xyyy018

Hej, ktoś wie gdzie znajdę latarkę?

Android 6.0, nie zabardzo widzę takiej opcji w "Aparat", wiem że są appki od tego, a tak bez appki jak to włączyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nie ma w systemie takiej opcji. Można najwyżej nagrywać film z lampą błyskową.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xyyy018

W 6.0 jest ponoć opcja automatycznego ustawiania jasności ekranu, gdzie to mogę znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten telefon nie ma czujnika światła nawet

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W 6.0 jest ponoć opcja automatycznego ustawiania jasności ekranu, gdzie to mogę znaleźć?

Ustawienia→Wyświetlacz→Jasność→Jasność nocna

To tyle w temacie automatycznego dopasowywania jasności. Niestety nie można ustawić nawet godzin i poziomów jasności jakie mają być używane w tych godzinach, tutaj pozostają tylko dodatkowe aplikację.

I super, że jednak dali aktualizację do 6. Wreszcie jest porządne wsparcie dla zewnętrznej karty SD, do tego zarządzanie uprawnieniami. I tak jakby telefon stabilnie pracuje z włączonym szyfrowaniem pamięci wewnętrznej i zewnętrznej – na razie nie zdarzył mi się jeszcze ani jeden freeze całego systemu, gdzie na 5/5.1 miałem takie sytuacje regularnie. :)

Edytowane przez sebas86

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ola100

Witam,

czy jest gdzieś może polska lista emoji z LG spirit? Szukałam, ale niestety nie znalazłam, a może ktoś się orientuje w tym temacie.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi