Skocz do zawartości
bolo9823

recovery [UBL][LP] TWRP + ROOT dla M4 AQUA

Rekomendowane odpowiedzi

Fori

U mnie po wpisaniu komendy adb shell nie wykrywa urządzenia chociaż w menadżerze widzi tel i sterowniki się zainstalowały. Włączyłem tel vol down + power do wibracji pokazało sie logo sony a potem zgasło. Jakieś porady? Udało mi sie go właczyć ale boje ze sie może uwalić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie po wpisaniu komendy adb shell nie wykrywa urządzenia chociaż w menadżerze widzi tel i sterowniki się zainstalowały. Włączyłem tel vol down + power do wibracji pokazało sie logo sony a potem zgasło. Jakieś porady? Udało mi sie go właczyć ale boje ze sie może uwalić.

Mam DOKŁADNIE ten sam problem, próbowałem już kilka razy i za każdym razem, kiedy naciakam przysicki POWER i VOL DOWN telefon wibruje, pokazuje sie logo Sony, a potem gaśnie. @@Fireproof jak to rozwiązałeś?

Edytowane przez Radyjko20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iRu99

Mam DOKŁADNIE ten sam problem, próbowałem już kilka razy i za każdym razem, kiedy naciakam przysicki POWER i VOL DOWN telefon wibruje, pokazuje sie logo Sony, a potem gaśnie. @@Fireproof jak to rozwiązałeś?
    A odłaczyliscie telefon od komputera przed adb shell? Przy tej kombinacji powinna się pojawić chyba zielona dioda.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Telefon ma zgasnąć według opisu, później kombinacja klawiszy na odłączonym, po podłączeniu i adb shell powinien wyskoczyć ten krzyżyk i wtedy jesteście na dobrej drodze

Edytowane przez iRu99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, problem rozwiązany, po prostu nie miałem zainstalowanych sterowników xD Root działa :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fori

Odłączyłem przed adb shell i po kombinacji power+vol down wibruje wyswietla się logo sony a potem gaśnie (dioda nie reaguje) i wtedy podłączam tel do pc i po wpisaniu komendy nadal nie wygrywa urządzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iRu99

Odłączyłem przed adb shell i po kombinacji power+vol down wibruje wyswietla się logo sony a potem gaśnie (dioda nie reaguje) i wtedy podłączam tel do pc i po wpisaniu komendy nadal nie wygrywa urządzenia

I kombinację robisz na odłączonym tel? Później podłączasz? Wiem że miałem podobny problem i powrót do opisu mi pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem Roota i działa, ale nie wiem teraz jak przenosić aplikacje na kartę SD. Próbowałem za pomocą Link2SD plus, ale wyskakuje komunikat "Link2SD package invalid". Proszę o pomoc bo ten brak miejsca doprowadza mnie uż do frustracji, nie mogę nawet zaktualizować aplikacji z google play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz poradnik na forum

http://forum.android.com.pl/topic/13908-poradnik-link2sd-krok-po-kroku/

Działa prawie idealnie. Fb i Messenger u mnie nie odpala po przeniesieniu.

Za to gry i inne apki śmigają. Jak zrobisz to to daj znać czy u Ciebie Facebook też wywala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iRu99

Przy podłączeniu partycji pamiętaj żeby w link2SD dać system plików ext4, Nawet jak partycja będzie ext2, inaczej nie pójdzie.

Dzisiaj też mi wywalilo fb i mesengera, poczytałem i chodzi pewnie o to ze system źle linkuje pliki przy restarcie, zmieniłem na program Apps2SD i niby ma on jakąś opcję soft reset, że niby wtedy programy działają, narazie przeinstalowalem aplikacje i chodzą normalnie, zobaczymy co dalej.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fori

I kombinację robisz na odłączonym tel? Później podłączasz? Wiem że miałem podobny problem i powrót do opisu mi pomógł.

Tak przy odłączonym a potem podłączam..

Może próbuje na innym PC i dam znać czy widzi tel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi