Skocz do zawartości
Baron.

karta pamięci

Rekomendowane odpowiedzi

Już nigdy Adata 4Gb- kupiłem dwie do kamery i obie poszły do reklamacji- skończyło się na EMTECU... Nigdy więcej Adata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rurqa

Panowie, ja właśnie posiadam kartę SDHC Emteca i po chwili od włożenia (szczególnie jak chcę coś zapisać na karcie np. nagrany filmik) wyskakuje komunikat "Karta SD została nieoczekiwanie wyjęta" a potem "Karta SD uszkodzona". Gdy wkładam kartę, którą otrzymałem wraz z telefonem (Samsung 2gb) problem znika, WTF? Dodam, że na Nokii e52 karta Emtec'a śmiga bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Naimad

Witam, mam podobny problem jak Rurqa. Posiadam kartę micro SD HC Kingston 4GB, gdy włożę ją do HTC Wildfire S on jej nie widzi. Karta ta działa w innych urządzeniach (aparat cyfrowy, samsung omnia). Dodam że karta z zestawu HTC (samsung 2 GB) działa bez zarzutów. Czy problemem może być fakt, że jest to kart HC i czy jak kupię kartę 16GB bez tego rozszerzenia to będzie działać? Dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Naimad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników tego forum.

Posiadam HTC Wildfire S jak wiadomo obsługuje micro sd do 32GB. Wyczytałem że obsługuje karty kompatybilne z SD 2.0 stąd moje pytanie czy HTC Wildfire S obsługuje karty SDHC (klasy 4,6,10) czy tylko same SD bez HC za mierzam wymienić swoją kartę na 8GB i nie wiem jaka kupić. Może ktoś z was ma kartę 8GB w HTC Wildfire S to prosze napisać jaką .

Pozdrawiam Darass.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Naimad

Witam,

dzisiaj zaryzykowałem i kupiłem kartę SanDisk 8GB micro SD HC klasy 4, zapłaciłem za nią ok 64 złotych i od kilku godzin działa bez problemów. Wszystkie zainstalowane aplikacje działają, telefon uruchamia się normalnie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam,

dzisiaj zaryzykowałem i kupiłem kartę SanDisk 8GB micro SD HC klasy 4, zapłaciłem za nią ok 64 złotych i od kilku godzin działa bez problemów. Wszystkie zainstalowane aplikacje działają, telefon uruchamia się normalnie.

Pozdrawiam

tzn dane z poprzedniej karty skopiowałeś na tą 8GB i włożyłes katrę do telefonu i po włączeniu wszystko działa ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Naimad

Nie kopiowałem programów z poprzedniej karty bo nie miałem, działają natomiast programy nowo-zainstalowane i muzyka skopiowana z poprzedniej karty. Dzisiaj zainstaluję kilka programów na starej karcie, przełożę karty jeszcze raz i napiszę czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Naimad

Witam,

włożyłem starą kartę (micro SD 2GB Samsunga) i zainstalowałem na niej kilka losowych programów z android market, następnie podłączyłem mojego HTC Wildfire S do laptopa jako napęd dyskowy i skopiowałem zawartość karty. Po tym, zamieniłem kartę na nową (Mobile micro SDHC 8GB SanDisk klasa 4) i ponownie podłączyłem HTC do laptopa i przerzuciłem wszystkie skopiowane wcześniej pliki na nową kartę. Programy działają normalnie. Trikiem okazało się podłączenie telefonu jako napędu dyskowego (gdy kopiowałem pliki przy użyciu adaptera i czytnika kart w laptopie, kartę trzeba było formatować). Pamiętajcie jednak że opisuję tutaj tylko swoje doświadczenia z jedną kartą.

Pozdrawiam Damian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wielkie dzięki za info :) jutro kupuje 8Gb albo sanDisc albo Samsunga. zobaczę czy u mnie będzie ok. Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi