Skocz do zawartości
Baron.

karta pamięci

Rekomendowane odpowiedzi

Naits

Porównywałem zwyczajną SanDisk class 2 z SanDisk mobile ultra class 4 i w telefonie wielkiej różnicy nie ma

Karta będzie dobra, ale myślę że WFS jej nie wykorzysta w pełni (co innego w czytniku)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No na przyszłość sie może przydać jako mały dysk, więc wole szybszą kartę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3boot

Jedno jest pewne wszystko jedno jaką wielkość karty wybieracie nie bierzcie Kingstona 8GB sdhc kasa leci w błoto tak jest przynajmniej w moim przypadku i teraz nos do ula :mad: i trzeba ja upłynnić i normalną Sandiska kupić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stilon

Polecam Sandisk 8GB SDHC class 6, chodzi bez najmniejszych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    r3boot

@stilon pójdę za Twoja radą i taką kupię:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam, mam podobny problem jak Rurqa. Posiadam kartę micro SD HC Kingston 4GB, gdy włożę ją do HTC Wildfire S on jej nie widzi. Karta ta działa w innych urządzeniach (aparat cyfrowy, samsung omnia). Dodam że karta z zestawu HTC (samsung 2 GB) działa bez zarzutów. Czy problemem może być fakt, że jest to kart HC i czy jak kupię kartę 16GB bez tego rozszerzenia to będzie działać? Dziękuję za pomoc.

Witam.

Mam dokładnie to samo. Kupiłem kartę GOODRAMA Class 4 16 GB i lipa !!! W kompie, nawigacji, kilku cyfrówkach działa jak marzenie. Lecz niestety moje HTC się wysypuje. Myślałem że problem zniknie po aktualizacji do 2.3.5 ale to samo. Oryginalnie mam Sandiska 2 GB i śmiga... Jakby ktoś był z Opola i miał kartę z 8GB żeby sprawdzić, dajcie znać. Kupować karty do bólu, to też nie jest rozwiązanie. Potrzebuje na mapy :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stilon

A przeczytaj 3 posty wyżej odnośnie 8-gigowej karty, wszystko będziesz wiedział jaką kupić (jaka działa bezbłędnie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    konti

Problemy z niektórymi kartami to nie brak ich kompatybilności ze standardem, tylko ewidentna wpadka HTC. Zamiast zastosować typowe solidne złącze z zatrzaskiem, które gwarantuje niezawodny kontakt styków karty z gniazdem, dano prymitywne złącze wsuwane. Wystarczy więc, że karta jest ciut "niewymiarowa", a źle kontaktuje i stąd komunikaty typu "karta została wysunięta" itp. Lekarstwo na to jest w zasadzie tylko jedno: kupno kart sprawdzonych przez innych użytkowników. Osobiście używam Samsunga 8 GB class 10 - żadnych problemów (cena ca 50 zł).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś przetrenowałem ADATA 8GB z adapterem na USB class 4- całkiem sympatyczna i po 4 h uzytkowania zapis/odczyt żadnych z nią problemów nie zauważyłem- poszła potem do córki Nokii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi