Skocz do zawartości
wlodarek1

Cyjanogenmod na G3S - uwagi , problemy , opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ jest nas coraz więcej takich którzy zainstalowali CM na naszym G3S  propunuję aby admini tego forum przypięli tego mojego posta i tu będziemy się dzielić spostrzeżeniami i opisywać problemy z CM na lg g3s . Moje uwagi są np takie ;

menedżer plików wbudowany w CM i system windows 7 na PC-cie  pokazuje że jest 4,06 GB pamięci wewnętrznej , gdy wiadomo że nasz fon ma 8 GB flash . Gdy pociągnę palcem za pasek powiadomień to rozwija się on i potem zwija dopiero za drugim pociągnięciem . Może to trzeba gdzieś ustawić by normalnie 1 pociągniecie palcem z góry wystarczyło 

do rozwijania i zwijania "paska zadań" ? Mi brakuje w CM opcji URUCHOM SERWER MULTIMEDIÓW 

Może ta opcja ukrywa się w CM w innym miejscu ? W programie pocztowym wbudowanym w CM  nie mogę skonfigurować swego konta na Hotmailu . W programie pocztowym na zwykłym lilpopie nie było z tym problemu . Ale pomimo tych niedociągnięć i tak CM chodzi szybciej niż LP .

U mnie np. zmienił się adres MAC karty WIFI  po zainstalowaniu CM , czy u innych też ?

Czy admini przypną mojego posta jako nowy wątek o CM na LG G3S ?

Edytowane przez wlodarek1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    themref

Co do rozwijania paska to stockowo ustawione jest ze jak pociagniesz z prawej strony to sie szybko otworzy caly tak samo przy zamykaniu, czyli jesli pocoagniesz z lewej albo ze srodka to otwieraja Ci sie powiadomienia a jak z prawej to caly pasek przelacznikow, mozna to zmienic w ustawoeniach chyba wyswietlacza.

A co do przypinania postu to nie wiem czy jest sens, ale prosze kolegow moderatorow zeby przeniesli go do dyskusji ogolnej chyba tam bedzoe najlepiej bo aktualnie jestem poza domem a nie wiem kiedy wroce *-*

Automatyczna wiadomość

Temat przeniesiony z forum

LG - TelefonyLG G3 SROM-y & Modyfikacje

do

LG - TelefonyLG G3 SDyskusja ogólna

Edytowane przez themref

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed chwilą zauważyłem że na CM nie dziala mi mobilny internet . W oknie przeglądarki wywala tylko ERROR NAME NOT RESOLVED ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    themref

@@wlodarek1 w snesie ten w telefonie czy jakiś przenośny? Wgrywałeś RiL fixa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ril fixa wgrałem poprzez odpowiednie polecenie w konsoli. Rozmowy odbywają sie bez problemów .

Ale internetu z sieci komórkowej nie ma .

Jestem w plusie mix.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weszłem w ustawienia APN-ów ale to na razie nic nie dało .

Jestem w plusie , weszłem na stronę ustawień plusa , zaznaczyłem tam konfiguracja automatyczna , 

ale to tej chwili sms-a z konfiguracją do tej chwili nie dostałem .

Zadzwoniłem na ich infolinię 601102555 - pani konsultantka powiedziała że wysłała mi sms-a z konfiguracją , 

ale do tej chwili gdy pisze tego posta - nic od nich nie dostałem ........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wpisz w dialerze *#*#4636#*#* i wybierz 3g LTE i coś tam i wszystko działa. Pozatym jest błąd w nazwie systemu.. I nie ma sensu rozwijania tego tematu bo cm jest w fazie beta..

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Le00nn

Wlodarek, mnie również nie przychodziły smsy z automatyczną konfiguracją, musiałem skonfigurować ręcznie...spróbuj ręcznie poustawiać APN wg instrukcji z Plusa...upewnij się też, że masz zainstalowany modem...kiedyś miałem taki problem, że w sformatowałem partycję modem przez głupotę i musiałem doinstalowywać...efekt był właśnie taki, że nie działał mi net nawet po ręcznym ustawieniu APN.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi