Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Maltoo7497

Wolne ładowanie LG Flex 2

Rekomendowane odpowiedzi

k3lcior

Ja bralem z Allegro, niemiecka dystrybucja i ladowarka w pudelku byla z fast charge taka jak podawalem wczesniej nic nie musialem dokupować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@k3lcior

Napisałem do LG jeszcze raz. Podałem w załączniku rozmowę z konsultantem  z zapytanie dlaczego tak robią ,że raz dodają  ładowarkę raz nie. Czekam na odpowiedz.

Edytowane przez bartekc00
    Proszę zapoznać się z regulaminem forum. Nie cytujemy posta wyżej w całości ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Waclaw

Wnioskuję, że ludzie, którzy mają z dystrybucji niemieckiej jaką głównie ma x-kom posiadają szybką ładowarkę, aczkolwiek z tego co kojarzę wersja z Orange też jest z fast charge.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LG napisało,że mam wysłać zdjęcie ładowarki. Wysłałem. Czekam na odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ivn

Podepne sie do tematu.

Jak kupiłem telefon to bylo szybkie ładowanie. Na ładowarce nie ma żadnego napisu fast charger.Telefon kupilem w Anglii. Ostatnio znikło szybkie ładowanie. Telefon ładuje sie ok 5 godz. Próbowalem opcje z naprawą oproogramowania. Tez nic nie dala.

Ma jeszcze ktos podobny problem i udało sie go mu rozwiązać?

Kupileś telefon który pochodzi z Anglii z polskiego sklepu czy kupileś go w Anglii z angielskiej dystrybucji?

Anglia ma zupełnie inne gniazdka i wtyczki, więc jeżeli to jest telefon z angielskiej dystrybucji ale kupiony w Polsce to sprzedawca musi podmienić ładowarkę albo dorzucić przejściówkę na europejskie wtyczki i tutaj bym upatrywał problemu, bo zapewne jest to najtańszy model zamienny. Jeżeli telefon był oryginalnie zapakowany przez LG powinien mieć papierową plombę na pudełku:

36fe13393b1a79fff325187386e090c1.jpg

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Ivn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piwakk

To ja jak odbierałem z x-kom to było takie opakowanie. Dystrybucja deu, ale nie było w zestawie tej ładowarki do szybkiego ładowania

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

X-kom Warszawa miałem ładowarkę fast w komplecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to  u mnie też dołaczyli do zestawy "slow charger" zamiast "fast charger" ładuje sie dłuuugo... z 3 godziny jak nie dłużej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podepne sie do tematu.

Jak kupiłem telefon to bylo szybkie ładowanie. Na ładowarce nie ma żadnego napisu fast charger.Telefon kupilem w Anglii. Ostatnio znikło szybkie ładowanie. Telefon ładuje sie ok 5 godz. Próbowalem opcje z naprawą oproogramowania. Tez nic nie dala.

Ma jeszcze ktos podobny problem i udało sie go mu rozwiązać?

Kupileś telefon który pochodzi z Anglii z polskiego sklepu czy kupileś go w Anglii z angielskiej dystrybucji?

Anglia ma zupełnie inne gniazdka i wtyczki, więc jeżeli to jest telefon z angielskiej dystrybucji ale kupiony w Polsce to sprzedawca musi podmienić ładowarkę albo dorzucić przejściówkę na europejskie wtyczki i tutaj bym upatrywał problemu, bo zapewne jest to najtańszy model zamienny. Jeżeli telefon był oryginalnie zapakowany przez LG powinien mieć papierową plombę na pudełku:

36fe13393b1a79fff325187386e090c1.jpg

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka

post-404847-0-63827600-1457876817_thumb.jpg

Telefon był kupiony w Anglii z angielskiego sklepu :) Co do pudełka . Było oryginalnie zapakowane z naklejką jak na zdjęciu.

Edytowane przez kamil79123
    Dodałem spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi