Skocz do zawartości
Tebex

Telefon na nic nie reaguje, komputer wykrywa go jako QHSUSB_DLOAD

Rekomendowane odpowiedzi

Tebex

Tak więc: pewnego razu chciałem zmienić custom rom na inny, podczas wipe /data tel się wyłączył. Udało mi się wejść w recovery, lecz nie udało się zamontować partycji /data (can't mount /data!), więc podłączyłem pod adb, wpisałem komendy shell, później parted /dev/block/mmcblk0, próbowałem usunąć uszkodzoną partycję i na nowo ją utworzyć, nie było błędów gdy wpisywałem komendy, lecz nie było żadnego skutku ich wpisania. Wyłączyłem telefon aby spróbować wgrać oficjalny system przez flashtool, ale teraz telefon nie reaguje na przycisk power, nie wchodzi w flashmode/fastboot, a gdy podłączę tel bez baterii 1 raz miga niebieska dioda a komputer odczytuje go jako QHSUSB_DLOAD. Czytałem conieco na ten temat i na wielu innych modelach udawało się naprawić. Jak myślicie da się go w domu uratować, czy tylko serwis?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kam332

Ja bym spróbował programem sony companion. Tam jest opcja naprawy oprogramowania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przepraszam że odkopuje temat, ale czy komuś udało się odpalić telefon którego komputer wykrywa jako  QHSUSB_DLOAD . Czego to jest przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi