Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
Kurajmo

Czas życia baterii jak jest u was?

Rekomendowane odpowiedzi

agnus

Mi się nie miesci . tylko jak na zdjęciu.

post-356935-0-02020100-1443949905_thumb.jpg

Edytowane przez Robert.raziel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KamOx

Witam. Czy jest jakas opcja na dluzsze dzialanie telefonu na 1 ladowaniu? Nie mowie tutaj o powerbanku, ale jakiejs wiekszej baterii czy cos? Drugie pytanie: od czego zalezy to, ze bateria tutaj trzyma tak krotko? Przy intensywnej "zabawie" bateria starcza na moze 10h a niektorzy pisza, ze bateria trzyma wysmienicie przy intensywnym uzywaniu. Mi potrafi zejsc 3% przy nagraniu filmu full hd trwajacego niecala minute. Przy ogladaniu filmow i graniu tez. Zauwazylem tez ze przy przegladaniu neta mam np 55%. Zablokuje na chwile ekran po jakiejs chwili odblokuje telefon i mam 53. Troche to dziwne. Chcialbym poznac wasza opinie.

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez KamOx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź, co konkretnie zużywa tyle energii, i czy telefon wchodzi w deepsleep.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KamOx

Najwiecej to ekran bo 39% potem system android 7% reszta to po 3 itp. Jak sprawdzic czy wchodzi w deepsleep?

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CPu spy plus, Kernel Adiutor, betterbatterystats. Sporo tego jest.

Wysłane z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    amd

no to jak, mieści sie od g2 mini czy nie? bo przymierzam sie do wymiany akumulatora

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, borykałem się od dłuższego czasu z problemem baterii w moim lg, potrafila paść po 2h przy ciągłym uzytkowaniu.. Zakupilem dziś nową, załozylem ją, wczytalo mi ją tyle procent ile miala ta stara czyli koło 50 i tak samo z tej baterii prędko znika cała energia, nawet mam wrażenie że jeszcze szybciej.. Rozładowalem ją i teraz ładuje na fulaa by moze sprawdzić czy to wina tego, reset telefonu też robilem.. Jakieś sugestie? to wina baterii, czy jednak w telefonie coś? dodam, że kilka razy niestety ten telefon wypadł, co może być problemem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DoNaTeLo

Może być i system, może bateria lub moduł energii. 
    Przywróć telefon do ustawień fabrycznych sprawdź może pomoże. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie przywracalem do ustawień fabrycznych po tym jak zaraz włozylem ją i zżera ją szybko, ale znowu na kilku  % do konca pociągneła długo, a do tego pokazuje, że np na 10 % przewidywany czas to około 1h pracy, a no niestety w rzeczywistości tyle nie jest.. 

dodana zawartość

I bateria ucieka jak głupia.. Więc to wina telefonu czy co mam robić? wątpie by nowa bateria miała coś z tym.. Tylko czemu telefon po włozeniu nowej wczytaał procenty tej starej? czy coś trzeba pogmyrać w ustawieniach czy co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi