Skocz do zawartości
Kurajmo

Czas życia baterii jak jest u was?

Rekomendowane odpowiedzi

Bateria nowa, oryginalna za 45 zł. Ma jakiś związek to z płytą główną może? Czasami też telefon grzeje się albo jak np ładuje się go i odłączy się i podłączy znowu to potrafi z 75% np do 77/78 od razu skoczyć.. Już nie wiem co robić, telefon jest nie na gwarancji, tu wydałem kasę w baterię nową i problem dalej, że przy użytkowaniu np 60% jasności przeglądaniu internetu w ciągu 20 minut potrafi spaść kilka procent i to nawet na tej baterii.. Bezradność po prostu, a nie chce też ładować w niego kasy bo niedługo chce zmienić telefon. Nie wiem, może ją rozładować do 0% i naładować na 100% porządnie i sprawdzić co to dało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoki sa normalne, przy 60% jasnosci to i sie u mnie nie pobujam dlugo. Bateri nie rozladowywoj do 0 bo to nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To cóż zrobić mam? Bo 2, 3h ciągłego użytku i bateria padnie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak to jest choc u mnie dluzej trzyma po lte z youtube itp. Na najnizszej jasnosci. 

W sumie to chyba ekran zre najwiecej bateri.

Edytowane przez sprzetowiec90

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale to i nową baterię tak szybko idzie rozładować? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na jakiej wersji siedzisz? Ja teraz wrocilem z lineage os na v20b (6.0) z rootem i po skreceniu procka 3g uzytku i zeszlo 40%.

Screenshot_2018-03-21-15-56-44.png

Screenshot_2018-03-21-15-56-49.png

Edytowane przez sprzetowiec90

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam kolejne spostrzezenia, po wywaleniu z-ram i nie uzywaniu swapa baterie tez nie drenuje przy uzywaniu + do tego skerony cpu 400-998mhz i zarzadca powersafe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersje mam 5.01 i własnie tez korzystam z gg itd i no na prawde pisząc na telefonie bateria potrafi czasami spaść o kilka procent w jakiś czas, np jest 57% obejrzec się ledwo a  tu 52. Sam nie wiem, czy sporadyczne używanie telefonu pomoze trzymać ją  dłuzej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zaoszczędzić baterie? Telefon służy do grania/normalnego użytku jednak podczas grania bateria strasznie szybko schodzi mimo opcji battery saver? Są jakieś dodatkowo aplikacje, które pozwolą na optymalizacje tego ale by bateria się nie psuła? Nie wiem czy od tego czy też nie ale w starym telefonie miałem teoretycznie dodatkową aplikacje do oszczędzania energii ale odczuwam jakby ona po prostu zepsuła baterie :D

Edytowane przez srbastek
    Usunięto zbędną treść postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi