Skocz do zawartości
belaa

Telefon nie reaguje na żadne polecenia

Rekomendowane odpowiedzi

belaa

Hej.

Wczoraj z nudów weszłam na Android Market, i zauważyłam aktualizacje facebook'a więc ją ściągnęłam, zainstalowała się i koniec. Telefon się zawiesił, ekran zrobił się czarny i nie reagował na żadne polecenia, pojawiały się tylko komunikaty typu "proces został niespodziewanie zatrzymany, Przepraszamy! (Wymuś zamknięcie) wyłączyłam go, włączyłam z powrotem (pomijając, że włączał się z 30 minut. Po włączeniu to samo, ekran dalej czarny i nie reaguje. Rano włączyłam go ponownie, włączył się, ekran był, ale nie mogę wykonać żadnej czynności, ponieważ wyskakują błędy, np. "aplikacja klawiatura motorola została niespodziewanie zatrzymana. Spróbuj ponownie i klasyczne "Wymuś zamknięcie" i tym podobne komunikaty to każdej wykonanej czynności. Teraz telefon się włączy, ale dość że nie zawsze chce reagować na dotyk to po kilku sekundach ekran zrobi się czarny i nie nie można z nim zrobić kompletnie nic.

Co powinnam teraz zrobić?

Edytowane przez belaa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Najpierw wejdz w menu/zarzadaj aplikacjami znajdz facebook i odinstaluj a jak nie to przywruc ustawienia fabryczne

Sent from my Milestone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    belaa

Właśnie chodzi o to, że nie dam rady włączyć żadnej aplikacji bo od razu wyskakuje komunikat "wymuś zamknięcie".

A jakąś godzinę temu wyskoczył komunikat, że proces Android został niespodziewanie zatrzymany, wymuś zamknięcie. Więc teraz jest jeden wielki czarny ekran i nic nie mogę z nim zrobić :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    Przy każdej czynności pojawia się komunikat[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    belaa

No nic, chyba zostaje mi tylko oddać go do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz spróbować jeszcze zrobić hard reset - wymaże wszystkie dane z telefonu i przywróci ustawienia fabryczne.

Tylko pamięaj - utracisz wówczas wszelkie dane znajdujące się w telefonie (nie na karcie), czyli kontakty, smsy, aplikacje itd...

Motorola Milestone Hard reset - Soft reset

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi