Skocz do zawartości
Kobierros

Z3c a gwarancja - temat zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

ja aktualnie wysłałem xz1 4 dniową bo po kontakcie z wodą przestał działać mikrofon ;/ i żądam nowego telefonu ale jak narazie to serwis w-support miał problemy z autoryzacja telefonu bo cytuje " nie potrafili znaleźć naklejki z numerem IMEI " ten serwis to jedne wielkie dno ;/ kiedyś wysłałem im z3 już po raz 3 z tym samym problemem ze odklejał się wyświetlacz na środku i wysłałem go na niezgodność z umową telefonu nie naprawili bo nagle telefon był krzywy i anulowali gwarancje gdzie nie ma możliwości aby telefon się w jakikolwiek sposób wygiął ponieważ po 1 nigdy ale to nigdy w życiu nie miałem telefonu w tylnej kieszeni a dodatkowo posiadałem do tego telefonu wzmacnianą obudowę case mate tough składającą sie z gumy i twardego plastiku w celu zapobiegania takim incydentom no ale jak widać znaleźli sposób na to aby ani nie naprawiać ani wymienić na nowy tego telefonu wiec go wygięli i próbowali naciągnąć na kasę ;/

teraz jak oddawałem xz1 z tytułu rejkojmi konsumenckiej to zdjęcia porobiłem żeby się nie okazało ze 4 dniowy telefon a on niby wygięty będzie

mam nadzieję ze nie będę musiał iść z nimi do sądu bo im tego nie odpuszczę

człowiek daje tyle kasy za telefon żeby ten się zepsuł po 4 dniach od 19.10 jest w serwisie a dopiero dzisiaj podobno zaczęli go testować ;/ bo wcześniej mieli problemy z weryfikacją jednym słowem tam chyba pracują osoby nie odpowiednie żeby pracować w serwisie

w poniedziałek lub we wtorek być może już będzie coś wiadomo i mam tylko nadzieję że otrzymam nowy telefon a nie ten zostanie naprawiony a co najważniejsze że sprawę rozwiążą a nie będą chcieli kolejny raz kogoś naciągnać

Szczerze powiem ze xz1 to chyba już mój ostatni telefon od sony bo nie dość ze ich serwis to mega kpina to jeszcze żadnych etui nie da się kupić do niego 

Edytowane przez kefir001

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

U mnie zrobili tak ze dali nowy ekran a mam na dzień dobry wypalenie ale na tyle małe ze nie wiem czy zrobią dlatego muszę foto dobr im dać. I zaślepka niby nowa a się nie chowa

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem z telefonem a mianowicie zaślepka od ładowania ledwo się już zamyka odmawia współpracy. Druga sprawa jest aparat który nie raz nie chce się włączyć. Trzecia sprawa gdy nacisne na ekran to tak jakby skleja się coś w środku i po 4 sekundach słychać jak pyka ponieważ się odkleja. Czwarta sprawa głośność telefonu brat ma ten sam model a słychać że jego telefon gra z 30% głośniej. Piąta sprawa mam problem z ładowarka mianowicie podłączyłem telefon do ładowarki na noc sprawdziłem czy telefon się ładuje i się ładował rano wstaje i telefon nie naladowany a ładowarka moim zdaniem spalona. I tu rodzi się moje pytanie czy przyjmą mi telefon na gwarancję i zrobią mi te wszystkie rzeczy w obszarze gwarancji czy będę musiał dopłacać. I czy ładowarkę będą w stanie objąć gwarancją. I już naprawdę ostatnie pytanie jak wygląda sprawa z gwarancją telefonu który kupiłem przez oficjalny sklep sony na allegro? Czy mogę oddać telefon do najbliższego salonu sony czy muszę gdzieś go wysyłać Itd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy zgłosić naprawę przez https://www.w-support.pl/klienci-indywidualni.html. Powinni wszystko naprawić na gwarancji skoro u mnie wymienili prawie cały telefon chociaż był zalany ale tylko w połowie ? Nie wiem jak, do tego właśnie zaślepka sie nie domykała oraz tył telefonu odchodził :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi