Skocz do zawartości
Sebastian Jaros

ROM Sony Xperia Z nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem mianowicie, xperia z nie chciała sie sama zaktualizować, ściągnąłem flashtool i rom gdy juz wgrywałem go, odłączyłem kabel od komputera i telefon nie chciał sie włączyć, był tylko biały ekran a teraz nawet gdy padła mi bateria to nie mruga dioda po prostu nic sie z nim nie dzieje.. po podłączeniu do ładowarki nie ładuje.. gdy podłącze do kompa nie szuka go, prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wchodzi w fastboot albo flashmode ? mogę cie pocieszyć ze jak ekran sie świeci to spora szansa ze da radę odratować i odłączyłes kabel na samym początku wgrywania (wtedy co napisy tak leciały) czy w środku bo jak na porządku to możliwe ze kernel sie nie dograł a to już może być słabo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zniczu

Ja raz mialem taką sytuacje ze nie swiecilo sie nic. Podlaczyłem do ładowarki i wciskałem różne kombinacje przycisków fizycznych. Za ktoryms razem zawibrował i świeciła się chyba cały czas dioda czerwona. Z tego miejsca udało normalnie mi się wejść w flashmode. Po próbuj z tymi przyciskami. Mi się udało więc może też coś zdziałasz.

Wysłane z mojego Xperia Z przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam coś takiego.. pobrałem stocka i nic.., mam sterowniki w flastool, prosze o pomoc :]

post-391899-0-68949500-1443886586_thumb.png

Edytowane przez Sebastian Jaros

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi