Skocz do zawartości
MonikaMonikaMonika

Słaby dźwięk utworów w youtube.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Zakładam tutaj temat, ponieważ w zasadzie nie wiem z której strony ugryźć mój problem, a google nie pomógł. Po kradzieży mojego nowego telefonu wróciłam do poprzednio używanego Samsunga S2 mini. Nie pamiętam czy przedtem słuchałam utworów na Samsungu S2 mini przy użyciu aplikacji youtube, ale wydaję mi się, że tak. Teraz mam problem, ponieważ niektóre utwóry są w gorszej jakości, a w zasadzie większość tych na youtube. Zamiast normalnego dźwięku jest on "przytłumiony" i szeleszczący, jakbym słuchała przez zepsute słuchawki. Ma ktoś jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem? Czy może to jest normalne dla każdego Samsunga S2 mini? Mój poprzedni, skradziony Samsung odtwarzał utwory na youtube poprawnie. Dodam, że po zakupie nowego Samsunga, starego Samsunga S2 mini sformatowałam i leżał sobie grzecznie w szufladzie czekając na swoje lepsze dni.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

Monika

Edytowane przez MonikaMonikaMonika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    malpa73

Hmm Możliwe że po prostu się przyzwyczaiłaś do tego nowego telefonu :P i od mini 2 się tak jakby odzwyczaiła :D Ale tak na serio to moze byc wina romu lub hardware lub odzwyczajenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi