Skocz do zawartości
krzmag

Fifa 16.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w tej fifie jest tylko tryb ultimate team, czy może da się grać normalnymi drużynami mecze?

Bo pamiętam że za czasów fify 14 było inaczej. Powie mi ktoś jak w tej wersji jest?

Nie chce pobierać gry "na darmo" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czenka

Zalogowaliście się przez fb ?

Nie, bo nawet nie mam FB. Czyli gra działa poprawnie w połączeniu z FB? Jeżeli tak to gra porażka :-(

Nawet nie mogę wejść w fifa points

Edytowane przez czenka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enesas

Czemu jeżeli gra się łączy z fb to porażka? Chcesz, ale nie musisz... Mi ona wg się nie włącza (jedyna gra w gp).

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka. Mam problem. Posiadam telefon LG D605. Pobrałem i zainstalowałem FIFA 16 UT z ch***l. NIestety gra mi strasznie laguje i nie wiem dlaczego :/ Czyżby ten telefon był za słaby na tę grę? Ewentualnie jak poprawić płynność działania gry? Używałem programy GLTool, tak strasznie zmieniałem ustawienia, a to kompletnie nic nie dawało  :( Proszę o  ewentualną pomoc i wasze opinie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz zdecydowanie za słaby telefon, gra jest tylko na flagowe telefony typu Galaxy S6, LG G4 itp. Ja na swoim HTC M9 nawet nie mam możliwości pobrania ze sklepu. Pod koniec miesiąca ma wyjść aktualizacja poprawiająca optymalizacji pod większą liczbę urządzeń. Pożyjemy zobaczymy jak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha, czyli aktualizacja ma wnieść poprawki dla słabszych telefonów. Oki może będzie lepiej. Tak skusił mnie ten polski komentator :3 Też nie mam okazji pobrać z GP. Łączmy się w bólu :( XD i miejmy nadzieję, że będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xenonex

A u mnie na Honorze 4C (którego flagowcem nazwać raczej nie można) wszystko śmiga pięknie, bez przycinek, nie spada poniżej 40-45FPS, ale tempo ładowania i rynek to porażka :/. Pozostaje czekać na update

Tapped & Talked from HONOR 4C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na google play pokazuje, że fifa 16 została zaktualizowana 5-10-2015 tak więc wie ktoś co jest nowego ponieważ brak jakichkolwiek zmian w changelogu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak się zastanawiam : Jeżeli FIFA 15 UT jest w sklepie Windows 10 za darmo, to ciekawe czy FIFA 16 UT też się tam pojawi. Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi