Skocz do zawartości
szybcioch8

Następca Galaxy S4 800zł MAX

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie sprzedałem swojego S4 za dobre pieniądze nie wachałem się bo mialem szybko klienta i sprzedałem z myśla o jabłuszku ale nie moge sie przekonac.. Mniejsza oto. Szukam czegoś z dobrym aparatem zarowno na tyle jak i przodzie (maniak snapa) dodam że ten w S4 był dla mnie wystarczajacy jak na moje wymagania jakosc dobra fajne bajery typu slow mo itp.. Minimum 4", dobra wydajność i głośnik (rowniez w S4 bylo wszystko dla mnie git). Ogólnie tęsknie za swoim S4 i nie wiem czy dobrze że go sprzedawałem bo był dla mnie bardzo dobry. Niestety budżet to 800zł więc nie poszaleje. Są jakieś HTC desire 820 aczkolwiek nie moge sie do niego przekonac wgl sense jest dla mnie dziwne. Myslalem nad z1c ale nie wiem czy to bedzie dobra zmiana. Pomozcie mi bo 2 tygodnie z Nokia N73 daję się we znaki :ayfkm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

@@szybcioch8,

Z1C nie ma tak dobrego wyświetlacza jak s4. S4 ma przede wszystkim większy wyświetlacz (5" na 4.3" w z1C), z lepszymi kątami widzenia , kolorami, kontrastem oraz wyższą rozdzielczością. Uwierz mi że odczujesz dyskomfort przechodząc z wielkości 5" na 4.3". Również aparat w s4 jest jednak lepszy niż ten zastosowany w Z1 Compact. Co do wydajności to wszystko zależy od tego jaką wersję miałeś s4. Jeżeli z procesorem Snapdragonem 600 (i9505) to z1 Compact będzie dużo szybszym smartfonem. Natomiast jeżeli w grę wchodzi wersja s4 ze Snapdragonem 800 i9506  (taki sam procesor co w Z1 C) to s4 zbliży się do z1 Compact wydajnością. Reasumując. Nic dużo lepszego od s4 nie znajdziesz w kwocie ok 800zł. Skoro byłeś zadowolony to niepotrzebnie sprzedawałeś swojego samsunga. Jeżeli miałeś wersję i9505 to możesz ewentualnie poszukać używanej s4 w wersji i9506 ( z szybszym procesorem Snapdragonem 800). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaveR1

Ja tez przedwczoraj sprzedalem swojego S4 i postanowilem zmienic na LG G2 32GB. Mysle ze tez powinieneś poszukac

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzytew

Może Huawei P9 lite? Skoro chciales miec iphona, a Huawei dobrze kopiuje bogato rozwiazania z Iphona to powienieneś być zadowolony :D No i kamerka z przodu jest lepsza bo 5mpx .

Ew kup sobie Sony Xperia C3 który został stworzony do zdjęc selfie :D kamera z przodu uchwyca duzo kadru wiec sie nada :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sensej

Też polecam G2.
    Ostatnio sprzedałem swojego galaxy S3 , miałem kupić S4 , ale nie chciałem kolejny raz Szajsunga , dzisiaj kurier przywiózł mi G2 , i niebo a ziemia.
    Telefon , jak tylko zobaczyłem logo play przy włączaniu i masę śmieciowych aplikacji , od razu miał zostać zrootowany.
    Większość aplikacji dało się usunąć , trochę jeszcze zostało. Ale zauważyłem że narazie nie ma potrzeby ROOTa bo telefon zasuwa jak rakieta .
    Pierwsze co zrobiłem to wgrałem KK , personalizowałem cały system , logowałem się od nowa na konta , kopiowałem kontakty , instalowałem wszystkie aplikacje , telefon niesamowicie mnie zaskoczył , telefon ani razu nie złapał zadyszki , pomimo że w tle działało pełno aplikacji , aktualizacji itd.
    W późniejszych godzinach robiłem projekt , przy okazji paru kumpli napisało do mnie o pomoc z materiałami na studia , akurat tak się złożyło że takie rzeczy wolę robić na PC , no ale komputer akurat miałem zajęty , laptopa nie chciało się włączać , no to lecimy , facebook , messanger , kilka kart w przegladarce , email , wysylanie danych , pobieranie , w moim starym Samsungu wywaliło by mi już aplikacje z 5x , zaliczyłby z 2 restarty , chociaż zacznijmy od tego że nawet bym się nie podjął takiego wyzwania na telefonie , a G2 ? Dla niego to była bułka z masełkiem :)
    W dodatku piękny wyświetlacz IPS , aż chce się czytać audiobooki a człowiekowi pojawia się uśmiech na twarzy.
    W dodatku Wolfson do muzyki , masa customów , coś niesamowitego.
    Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To co kolega wyżej napisał to, jest to prawda i zgadzam się w 100%co do działania g2, ale czar pryska jeżeli chcemy wykonać połączenie, jakość rozmów jest kiepska na bank gorsza od s3, s5 i s4 pewno też. Wiem bo miałem g2, gubienie zasięgu to porządek dzienny, rozmówcy mówili że słabo słychać. Dosyć słaby aparat, ale +ze ma stabilizację. Swoją przygodę z nim już skończyłem, ale dobrze go wspominam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaveR1

Slaby aparat w G2 jasneeee

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi