Skocz do zawartości
genius_020

E975 nie widzi SIM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem, dzisiaj chciałem zadzwonić, lecz telefon się zawiesił. Musiałem go wyłączyć przytrzymaniem powera, po czym telefon normalnie się uruchomił, tylko ze od tamtego czasu nie widzi żadnej karty sim. Próbowałem na rożnych romach ale to nic nie zmienia. Liczę na pomoc i z góry dziękuje. Pozdrawiam.

PS. Zauważyłem ze szufladka od sim jest dziwnie głęboko wsunięta, około 1mm za obudowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bas4ik

Skoro jest dziwnie wsunięta to może to jest powód. Karta nie dochodzi idealnie do styków. Może coś ułamałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez tak myślałem ale telefon cały czas był w gumowym pokrowcu, wiec raczej nie ma możliwości aby wtedy coś się przesunęło. Próbowałem tez nie wciskać do końca szufladki żeby była równo z obudowa ale i to nie przynosiło efektów. Dodam ze przed incydentem z zawieszeniem się telefonu nigdy nie było takich problemów, wiec myślę ze to bardziej może być wina oprogramowania, ale jak już pisałem próbowałem z różnymi systemami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matfcb
    Napisano (edytowane)

Mój telefon jakiś czas temu przestał łączyć się z siecią. Nie działają ani karta SIM Play, ani Plus. Na tablecie karty SIM działają więc to wina telefonu. Jakieś pomysły poza hard resetem? Telefon jest na sofcie 20C, zrootowany.

Edytowane przez matfcb
    dodanie treści do posta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi