Skocz do zawartości
Telcontar

Yoga Tab B8000-F vs. Gamepad Mad Catz

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o sugestie i porady: 

mam Controler (gamepad) firmy Mad Catz, model C.T.R.L.R., który teoretycznie powinien współpracować przez Bluetooth ze wszystkimi urządzeniami z Androidem od 3.0 wzwyż (też z komputerami, ale to pomijam). 

Działa jak należy z Nexusem 4 (Android 5.1.1), ale już z Lenovo Yoga Tab (model B8000-F - pierwsza generacja, 10" tylko wi-fi, Android Jelly Bean) szwankuje. 

Ten pad ma 3 hardware'owe ustawienia - "androidowe" (na tym współpracuje z Nexusem 4), "myszkowe" - pozwala na sterowanie kursorem na komputerze i - jak się okazało, też na tablecie Lenovo oraz "komputerowe". 

Komputerowe nie działa mi nigdzie, androidowe, jak wspomniałem - działa świetnie z telefonem (a powinno też z tabletem). Ustawienie myszki pozwala przy pomocy joysticka ruszać kursorem i klikać klawiszem (odpowiednik "tapnięcia") na Lenovo Yoga Tab. Na wszystkich trzech ustawieniach: androidowym, myszkowym i komputerowym działa też klawisz "Back" - cofający o jeden krok, jak systemowy przycisk Androidów. 

Chodzi o to, że coś tam kontaktuje, ale nie całkiem. Pytanie - dlaczego? Co mogę zrobić z tabletem (albo z padem), żeby zadziałały razem na ustawieniu androidowym? Dodam, że support Mad Catz nie odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi