Skocz do zawartości
vonski

ZAMIENIĘ [ZAMKNIĘTY]OnePlus One 64GB Bamboo na inny Z3 Compact / Mi4 NIEAKTUALNE

Rekomendowane odpowiedzi

vonski

Witam,

Jak w temacie.

Zamienię swojego OnePlus One, wersja 64GB na inny telefon z Androidem.

One Plus:

- telefon używany, w idealnym stanie technicznym i bardzo dobrym stanie wizualnym, bez rys, otarć i innych defektów,

- telefon kupiony na allegro, z dokumentów mam tylko "Delivery note", więc może być ciężko z ewentualną reklamacją u producenta. Z mojej strony udzielam gwarancji rozruchowej.

- telefon kupiony

- na telefonie oryginalna, bambusowa obudowa, w zestawie są również czarne "plecki",

- wgrany oryginalny CM 12S,

- sprzedaję/zamieniam sam telefon z pudełkiem i kluczykiem do otwierania szufladki SIM. Ładowarkę i kabel USB mam "wbudowaną" w biurko i nie chce mi się jej wywlekać.

Dla zainteresowanych zdjęcia.

Czego chcę:

- Xperia Z3 Compact. Nowa lub używana w idealnym stanie, najchętniej biała lub czarna. Koniecznie nie z sieci Orange ze względu na zablokowany BL. Mile widziane dokumenty potwierdzające gwarancję (dowód zakupu i karta gwarancyjna).

- Rozważę również Xiaomi Mi4, ale tylko w wersji 64GB. Reszta jak wyżej choć tu już gwarancja mniej istotna.

Interesuje mnie sprzęt nowy, prawie nowy, lub używany w idealnym stanie, zarówno technicznym jak i wizualnym. Najlepiej na gwarancji.

Ewentualna wymiana raczej osobiście, na Śląsku, temat do uzgodnienia. Możliwe dopłaty w obie strony, wszystko zależne od stanu i zawartości.

Dopuszczam również sprzedaż OnePlus, pytać na PW.

Kontakt na PW.

Nieaktualne.

Edytowane przez vonski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

nieaktualne kosz.

Twój temat został przeniesiony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x