Skocz do zawartości
Przemyslav83

[LG G4 Stylus H635] Jak zrobić root'a?

Rekomendowane odpowiedzi

dtxx

Czy jest już jakiś sposób żeby zrobić roota na Andku 6.0?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spayk

Witajcie,

przeglądałem te tematy z kingo root odnośnie roota na andku 5.0.2 i jednym pisało, że działa drugim nie. Ja osobiście uwaliłem telefon i miałem secure booting error. Dlatego pytam czy jest jakaś pewna metoda na 5.0.2. Specjalnie po to zrobiłem downgrade z 6.0, bo wkurzało mnie brak możliwości zapisu plików na karcie pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

robił ktoś już roota na 6.0? próbowałem kingRootem 4,65 po zakończeniu uzyskuje uprawnienia ale tylko do czasu resetu systemu, zdarzają się przypadki że jest efekt podobny do bootloopa, wtedy jest cięzko odinstalować Kinga, ale nie trzeba odrazu robić hard resetu. Chcę rozszerzyć pamięć wewnętrzną a do tego potrzebuje nie zbędnie stałego roota, może ktoś ma już z was jakieś sposoby ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie musisz chyba robić roota. Można zrobić tak jak to jest opisane w odnośniku poniżej. Roota nie mam choć bawiłem się wcześniej w rootowanie i na teraz mam przy sporej ilości aplikacji w telefonie jeszcze 1,6 Giga wolnej pamięci. Wcześniej zostawało mi około 200MB. Telefon co prawda nie  sygnalizował ani razu, że pamięć się kończy ale wolałem sobie dać fory wcześniej :) Nieoceniona pomoc w tym względzie i cierpliwość ze strony kolegi dzidexx ! Bez niego nic bym nie zdziałał...

Edytowane przez luzik58

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    saketh

Jest aktualnie jakiś działający sposób na roota?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lootan

Zmieniło się coś z root'em na 6.0 ? Da się zrobić "trwałego" roota ? Bo ostatni jaki znam był kongoroot ale do pierwszego restartu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi