Skocz do zawartości
Krokogator

Galaxy S6 Edge+ - folie oraz szkła ochronne

Rekomendowane odpowiedzi

kasica-76

@@BlueBlazer

Jutro powinnam taką dostać, bo mam na dzień dzisiejszy taką na PŁASKĄ POWIERZCHNIĘ ekranu, ale NIE POLECAM !!!

Edytowane przez kasica-76

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

^^DLaczego? Tylko dlatego, ze kraglosci nie sa chronione?

Ja wlasnie kupilem matowe na plaskie:)

Daj znac jak ta z okraglym sie sprawdzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Ok. Ta na płaską powierzchnię po pierwsze brzydko wygląda a po drugie haczy się o nią palcem przesuwając palec od krawędzi ku środkowi ekranu. Dla mnie ... TRAGEDIA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omega55

Nie dajcie się nabrać na folie "curved" wystawiane na aukcjach.

Jedyna faktycznie zakrzywiona (z obecnych w tej chwili na All...) to Spigen. Pozostałe sprzedaje ktoś, kto chyba nie uczył się angielskiego i nie wie co to znaczy "curved". Sprzedaje zwykłe folie BlueStar, które lada dzień z pewnością będa dostępne na innych aukcjach za 15 zł, a nie 50.

Mam jeszcze małego S6 edge i kupiłam kilka różnych folii, więc stąd moja wiedza.

Folia "curved" Spigena nie jest chyba dobrym zakupem. Wystarczy nakleić ją 0,5mm krzywo, żeby owe zakrzywienie folii odklejało się od ekranu, będzie wtedy zwyczajnie źle dopasowana.

WIdzę, że Spigen wypuścił teraz folię typu Flex i takową zamówiłam, jutro powinnam mieć, to podzielę się uwagami.

Natomiast najlepszy zakup to folia Rearth w sklepie Zolti. 2 sztuki kosztują 30 złotych i naprawdę dobrze się sprawdzają. Nie są zakrzywione, ale pokrywają cały ekran i w żadnym miejscu się nie odklejają.

Niestety w chwili obecnej nie mają w ofercie do Edge+, ale to pewnie kwestia czasu, bo jak wiadomo + to jeszcze świeży model.

A dzisiaj będę miała Clear View Cover do edge+. Dam znać czym różni się od tego do małego edge, bo z opisów wynika, że różnice są.

Edytowane przez omega55

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dajcie się nabrać na folie "curved" wystawiane na aukcjach.

Jedyna faktycznie zakrzywiona (z obecnych w tej chwili na All...) to Spigen. Pozostałe sprzedaje ktoś, kto chyba nie uczył się angielskiego i nie wie co to znaczy "curved". Sprzedaje zwykłe folie BlueStar, które lada dzień z pewnością będa dostępne na innych aukcjach za 15 zł, a nie 50.

Mam jeszcze małego S6 edge i kupiłam kilka różnych folii, więc stąd moja wiedza.

Folia "curved" Spigena nie jest chyba dobrym zakupem. Wystarczy nakleić ją 0,5mm krzywo, żeby owe zakrzywienie folii odklejało się od ekranu, będzie wtedy zwyczajnie źle dopasowana.

WIdzę, że Spigen wypuścił teraz folię typu Flex i takową zamówiłam, jutro powinnam mieć, to podzielę się uwagami.

Natomiast najlepszy zakup to folia Rearth w sklepie Zolti. 2 sztuki kosztują 30 złotych i naprawdę dobrze się sprawdzają. Nie są zakrzywione, ale pokrywają cały ekran i w żadnym miejscu się nie odklejają.

Niestety w chwili obecnej nie mają w ofercie do Edge+, ale to pewnie kwestia czasu, bo jak wiadomo + to jeszcze świeży model.

A dzisiaj będę miała Clear Cover do edge+. Dam znać czym różni się od tego do małego edge, bo z opisów wynika, że różnice są.

Też zamówiłem tę folię od spigena FLEX HD. Zobaczymy co będzie warta.

Co do Clear Cover używam i mogę śmiało polecić. Do tej pory zawsze używałem S-View Cover do poprzednich telefonów. 

Mam także S-View Cover do S6 Edge Plusa ale Clear Cover póki co z nim wygrywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

Nie wiem, na jaka folie sie zdecydować. Nie chce wydawac 60-100zł, bo uwazam to za glupote. Od lat mam folie za 10-15zł i spisuja sie tak samo dobrze, jak szklo za 150. Ale tutaj niebardzo mam wybór. Szukam sprawdzonej folii od sprawdzonego sprzedawcy, ktora pokrywa ladnie caly ekran, wraz z zakrzywieniem, ktos, cos ?;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli się wstrzymasz na kilka dni to zobaczę co mi przyjdzie, ściągam folie zza granicy. Mogę wrzucić fotki + cene oraz ściągnąć kilka kompletów, to samo dotyczy etui ale to kwestia ok 2 tygodni myślę. A folie będę miał jedną w zapasie wiec będzie od reki.

Wytapane z mojego S6 EDGE +

Edytowane przez Damian
    Nie cytujemy w całości posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

Jak zamawiales z chin, to pewnie bedziesz czekal 2 tyg na folie, a ja potrzebuje cos na dzis ;p w sklepach cholernie ciezko o jakakolwiek rzecz do edge+ niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyobraź sobie ze zauważyłem to w dniu premiery a także kilka dni później kiedy wymieniali mi telefon .. :-P

Wytapane z mojego S6 EDGE +

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

Rysa na wyswietlaczu ?

Zastanawiam sie nad:

http://allegro.pl/cienka-kieszonka-wsuwka-skora-galaxy-s6-edge-plus-i5660287566.html

maja tutaj realne zdjecia, ktore pokazuja wprost, ze telefon caly sie chowa do etui, ze skory, wyglada elegancko i schludnie.

+ od tego samego sprzedawcy:

http://allegro.pl/folia-caly-ekran-tyl-samsung-galaxy-s6-edge-plus-i5653503938.html

folia na ekran + na tyl, wg ich realnych foto, zakrywa elegancko wszystko.

Drogo, ale nic taniej znalezc nie moge.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi